צפו: ערבים מדרדרים סלעים לעבר מתנחלים

עשרות ערביי קוסרא יידו אבנים וסלעים לעבר פעילי עוצמה יהודית שיצאו לטיול במגדלים. עוצמה יהודית: ימי המנדט הסתיימו, לא צריכים אישור לטייל בארץ ישראל. צפו

כמה עשרות פעילי עוצמה יהודית יצאו הבוקר (שני) לטיול 'הפגנת נוכחות' בין מגדלים לקוסרא, בסמוך לאירוע בו הותקפו ילדי בר המצווה בשבוע שעבר.

עם הגעת אנשי עוצמה יהודית למקום החלו עשרות ערבים מהכפר קוסרא להתפרע, להשליך אבנים וסלעים לעבר הפעילים ולהבעיר צמיגים.

אלא שבמקום לעצור את זורקי האבנים והסלעים הוציא צה"ל צו שטח צבאי סגור ודרש מאנשי עוצמה יהודית לעזוב את השטח.

פעיל הימין ברוך מרזל מסר בתגובה כי: "העובדה שעד היום הצבא והמשטרה עסוקים רק בלהרגיע את היהודים ולא היו מעצרים מאסיביים בכפר קוסרא הביאה את הפורעים הערבים לצאת שוב ולתקוף בסלעים ובצמיגים בוערים את המטיילים מעוצמה יהודית. חבל שהצבא לא מתפקד ואני מצפה מהחיילים לפתוח באש כלפי הפורעים.

יו"ר תנועת עוצמה יהודית ד"ר מיכאל בן ארי מסר: "הכניעה של מערכת הביטחון בפני פורעי קוסרא קיבלה היום מסר חד משמעי: ישראל צריכה עוצמה יהודית, צריך לעצור את הפורעים, לעצור את הרוצחים ולא את המותקפים. אם נשלים עם 'יודן ריין' ברחבי ארצנו נובס גם בבתים, גם בתחנת האוטובוס מול הקניון בערד".

עו"ד איתמר בן גביר מסר כי: "לו היה מדובר בפעילי ימין שמדרדרים סלעים לעבר קבוצת ערבים המשטרה הייתה מבצעת מעצרים רבים אבל כשמדובר בחיי יהודים המשטרה מגלה אוזלת יד מדהימה. אנחנו לא בתקופת המנדט הבריטי ולא צריכים לבקש אישורים כדי לטייל בארץ ישראל. על הצבא לאבטח טיולים ולא למנוע את קיומם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.