צפו: ערבים מתגרים בבנות יהודיות ורוקדים על דם החטופים (וידאו)

זה קורה אמש בירושלים רכב מסוג טויוטה קורלה לבנה עם ערבים שמסתובבים בשכונת ארמון הנציב בירושלים עיר הקודש. מטרידים ומפחידים בנות יהודיות (אפשר לשמוע בסרטון). וגם עושים להם סימנים עם 3 אצבעות על החטופים. הבנות התלוננו כמה וכמה פעמים על זה במשטרה (על ההטרדות) והמשטרה לא עשתה דבר בנושא, הבנות ממשיכות להסתובב בפחד בשכונה ללא בטחון.
אם מישהו יודע עליהם או רואה אותם שיעדכן. שתפו שכולם יראו מה קורה בעיר הבירה של ישראל!

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אם חרדי היה מדבר אל חילונית המשטרה היתה שוברת לו את העצמות לצערנו זו משטרה צעצוע שנשלטת על ידי השמאל שאוהב ערבים. מדינה במצב נורא. צריך להתפלל למשיחץ

  מוטי |
  הגב
  • המדינה לא במצב נורא היא במצב מורכב מאוד שדורש את המאמץ של כולם לתקן ולעזור, ונכון המשטרה היא צעצוע של הפוליטיקה ואם יהודי יהרוג ערבי היא תהיה איתו הרבה יותר קשה מאשר עם ערבי שהורג יהודי כי לצערנו ככה זה כרגע והמשטרה היא צעצוע שהפוליטיקה מכוונת אותו ובגלל המצב הזה אנחנו, כל אחד ואחד מהעם צריך להגיד את הדעה שלו, בצורה מכובדת שישמעו את מה שהוא אומר ויקשיבו כי אנחנו הרי מדינה דמוקרטית ולכן בגלל ככ הרבה דעות שצריך להתחשב בהם קשה מאוד להתקדם מעשית ולהחליט החלטות כי תמיד יהיה את אלה שלא מסכימים, אבל אנחנו מאמינים בדמוקרטיה ורק ככה על ידי אמירת הדעות בצורה שישמעו וישמעו במקום שיכול לשנות משהו למעלה יוכלו להתקדם דברים כי כשכולם מדברים באוויר ולרחוב לא הרבה מתקדם חוץ מתסיסה.. אני לא יודעת מה הדרך הנכונה והמועילה לשפר (אני סך הכל בת 16) אבל חייב שהגדולים והמבינים ממני יעשו משהו ויכוונו אותנו, הנוער..! כי לנוער יש הרבה מאוד מרץ וכוח יותר מרוב המבוגרים ואת זה חייב לנצל לטובת המדינה, צריך לאחד את הנוער החילוני, הדתי הלא יודעת מה, כל סוגי הנוער במדינה ולעזור ביחיד למדינה, ולמרות הדעות השונות לנוער יש הרבה מאוד במשותף ואפשר יהיה לשים את הדעות האחרות בצד ולפעול ביחד בעזרת מה שמשותף..
   שוב אני ממש לא יודעת יותר מדי, אני מקווה שמישהו יקרא את זה ויעשה עם זה משהו..

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב