צפו: כשפרשני חדשות 2 גילו את פרצופם האמיתי (וידאו)

פרשני וכתבי חדשות 2 אמנון אברמוביץ ואודי סגל וערד ניר לא הצליחו לעמוד בכך שטראמפ לא מתעניין כמעט במילה "שתי מדינות", וניסו לצבוע בשחור את שני המנהיגים. צפו בדיווח המלא { יצאו מהכלים}

פרשני וכתבי חדשות 2 אמנון אברמוביץ אודי סגל וערד ניר לא הצליחו לעמוד בכך שטראמפ לא מתעניין כמעט במילה "שתי מדינות", וניסו לתאר בצבעים שחורים וקודרים את מפגש שני המנהיגים.

אודי סגל תיאר את הנשיא של ארה"ב כאחד שלא יודע ולא מבין כלום: "לא בטוח שמאחורי דברי טראמפ ישנה מחשבה כלשהי".

הפרשן אמנון אברמוביץ ניסה להציג את הנשיא האמריקאי כטיפש ואמר: "טראמפ לא מבין דבר וחצי דבר ולא יודע מה באמת קורה בענין במחלוקת עם הפלסטינים".

לראשונה מאז נבחר לבית הלבן, ראש הממשלה נתניהו ונשיא ארה"ב טראמפ קיימו מסיבת עיתונאים. האחרון הצהיר: "ישראל תיאלץ להתגמש. על שני הצדדים להתפשר; יש לעצור מעט הבנייה בהתנחלויות". נתניהו: "נחפש נתיבים חדשים לשלום".

היחיד שניסה להציג בכל זאת את האמת הוא עמית סגל שאמר את המילים הבאות: "פגישת ראש הממשלה עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ היא אירוע מדהים מהסיבה שמעולם לא היה באמת מי שהאמין שנראה בימי חיינו נשיא אמריקני שמדבר כך.

במשך מסיבת עיתונאים שלמה בבית הלבן, ראש הממשלה נתניהו ונשיא ארה"ב טראמפ לא התייחסו למפעל ההתנחלויות. בכך, מוריד טראמפ הלכה למעשה מעל הפרק את פתרון שתי המדינות לסוגיית הסכסוך הישראלי-פלסטיני. הוא לא מתייחס לנושא התנחלויות עד שהוא נשאל על כך במפורש, וגם אז הוא עונה באופן עמום למדי.

לגבי רעיון השלום האזורי במזרח התיכון אמר סגל: "כך נראה אדם שלא מעניינים אותו הפרטים של מה שקורה באזור. מבחינתו של ראש הממשלה נתניהו מדובר אולי במעין הגשמת חלום.

מדובר באדם שבניגוד לממשל הקודם בבית הלבן לא יתבטא בסוף כהונתו נגד ההתנחלויות בנאום שוצף במשך 80 דקות ולא ישלח את מזכיר המדינה שלו עשרות פעמים בתוך 4 שנים כדי לנסות להחיות את הנסיונות הכושלים הללו למשא ומתן.

במובן הזה ראש הממשלה קיבל את כל מה שהוא יכל לחלום עליו. אם נסכם את המסר של מסיבת העיתונאים בביטוי שנתניהו מכיר היטב, טראמפ אומר בעצם שלא יקרה כלום כי אין כלום". סיכם סגל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. נו זה ידוע כל התקשורת מוטה, אני מקווה שאתם תביאו חדשות כהוויתם, אם נראה שאתם משנים משהו נפסיק לקרוא את החדשות שלכם, כמו שאני לא רואה את "החדשות" שמביאים בטלויזיה. העיתונאים תפקידם להביא חדשות אותנטיות ואמיתיות בלי להעלים מידע, אם זה כך עדיף לא לקרוא

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב