צפו : גלילי נייר טואלט הושלכו על כחלון(וידאו)

תושבי הצפון מחו בוועדת הכספים בכנסת על היעדר תקצוב והשליכו גלילי נייר טואלט לעבר השר משה כחלון. צפו בתיעוד של ערוץ הכנסת. { מחאת הגליל}

מחאת הצפון הגיע לועדת הכספים: כ-40 ראשי רשויות בצפון הארץ הגיעו היום (שני) לרחבת הכנסת במחאה על היעדר תכנית כלכלית עבור האזור ולאחר שהמשלה קיצצה בתכנית הסיוע.

התושבים נכנסו לאולם ועדת הכספים, בו נכח שר האוצר משה כחלון שהציג את עיקרי התקציב, ואף השליכו גלילי נייר טואלט לתוך האולם – לפני שהוצאו על ידי המאבטחים. כך

"אפילו לא נגעת בצפון, המדינה משתמשת בגליל", זעקה אחת המוחות לכחלון. "הממשלה מתנתקת מהגליל, היא לא רואה את הגליל אחרי שהיא משתמשת בו", אמרה מפגינה אחרת שהחזיקה גליל קרוע של נייר טואלט.

ברקע נשמעו קריאות להוציא את המוחים מהאולם, במיוחד לאחר שאחדים מהם השליכו את גלילי הנייר לתוך אולם הישיבות. "אנחנו לא רוצים לגור במרכז, רוצים לחזור לצפון, אבל אין לנו שירותי בריאות ותעסוקה – לאן נחזור?", הוסיפה תושבת נוספת. "איפה התשובה? אולי עכשיו תשימו לב סוף סוף".

אב לארבעה מהצפון זעם על העיכוב: "לרופא ילדים צריך לחכות שבוע, לתחבורה ציבורית צריך לחכות שש שעות". מוחה אחר הוסיף: "הפקרתם אותנו, שכחתם אותנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.