צפו: פעילי ימין מפוצצים כנס "שוברים שתיקה"(וידאו)

הערב (ג') פרצה מהומה במהלך אירוע באוניברסיטה העברית בירושלים לשם הוזמנו נציגי "שוברים שתיקה" על ידי תאי מרצ ואופק-העבודה לנאום, אך זכו לקבלת פנים צוננת לאחר שפעילי "אם תרצו" הפגינו מחוץ לאולם בו התאספו מאות סטודנטים. צפו {מהומה בהרצאה}

הערב (ג') פרצה מהומה במהלך אירוע באוניברסיטה העברית בירושלים לשם הוזמנו נציגי "שוברים שתיקה" על ידי תאי מרצ ואופק-העבודה לנאום, אך זכו לקבלת פנים צוננת לאחר שפעילי "אם תרצו" הפגינו מחוץ לאולם בו התאספו מאות סטודנטים.

פעיל "אם תרצו" שהפגין במקום אמר: "אנחנו כאן כדי למחות על ארגון שתול שמגיע לדבר בעברית. ארגון שמכפיש את חיילי צה"ל מעל כל במה. הם יכולים להגיע לפה כי זו מדינה דמוקרטית, אבל זה לא ראוי. הארגון הזה לא לגיטימי ואם שר הביטחון שלנו מגנה אותם אז גם הסטודנטים צריכים למחות".

צפו

ההרצאה התפוצצה: סערה באירוע ''שוברים שתיקה'' סטודנטים ימנים נכנסו להרצאה של שוברים שתיקה באונ׳ העברית והניפו דגלי ישראל

‎Posted by ‎באזזנט‎ on‎ יום שלישי 22 דצמבר 2015

במהלך האירוע נשא דברים נדב איגלמן מ"שוברים שתיקה". במסגרת דבריו פנה איגלמן לפעילי "אם תרצו" וטען: "השבוע חציתם גבולות. איימו על חיינו והדברים צריכים להיאמר״.

תוך כדי דבריו, עלו כעשרים סטודנטים פעילי תאי הימין לאולם, והניפו עוד ועוד דגלי ישראל כאקט מחאתי. הפעילים צעקו לעבר איגלמן: "אם אתה מרגיש אי נוחות עם הדגל, אתה מוזמן לצאת". יחד עם זאת איגלמן המשיך את דבריו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.