צפו: פצועי מצעד התועבה משחזרים את רגעי האימה (וידאו)

מצב אחת מפצועות מצעד התועבה עדיין מוגדר קשה. בחמישי האחרון הוקמה ועדת בדיקה שתחקור כיצד ישי שליסל לפני עשר שנים, חוזר לאותו מקום, ולאותו מעשה, רגע אחרי ששוחרר מהכלא, בלי שאף אחד יעצור אותו, צפו בכתבה

מצב אחת מפצועות מצעד התועבה עדיין מוגדר קשה. בחמישי האחרון הוקמה ועדת בדיקה שתחקור כיצד ישי שליסל לפני עשר שנים, חוזר לאותו מקום, ולאותו מעשה, רגע אחרי ששוחרר מהכלא, בלי שאף אחד יעצור אותו.

לטענת כתב ערוץ 2 משה נוסבום ישי שליסל ממש לא לבד, במודעות ברחבי ירושלים עדיין תלויות כרזות, נגד מצעד התועבה במילים, "אלוקים שונא זימה" "המצעד בושה וחרפה לישראל", הכרזות הללו עדיין שם וגם הם הסיבה למקרים כגון אלו. אומר נוסבום.

צפו בכתבה (באדיבות רשת)

לפני כעשור הגיע ישי שליסל למצעד התועבה ביורשלים ודקר מספר צועדים "באתי לרצוח בשליחות השם. לא תיתכן כזאת תועבה בארץ". כך אמר אז, בחקירתו במשטרה לאחר שדקר שלושה צועדים במצעד התועבה בירושלים. בחמישי האחרון הוא חזר לשם לאחר ששוחרר רק באחרונה מהכלא.

לפני כשבועיים שוחרר שליסל ממאסר, לפני כעשור הגיע כשהוא מצויד בסכין. בשלב מסוים הוא הגיח לעבר הצועדים וצעק: "באתי לרצוח בשליחות השם. לא תיתכן כזאת תועבה בארץ". הוא דקר את הצועדים אדם רוסו וליגל תרזי ואדם נוסף. שליסל נעצר מיד לאחר הדקירה וכבר לאחר ארבעה ימים הוגש נגדו כתב אישום בגין ניסיון רצח.

עדי ראייה שהשתתפו במצעד התועבה בירושלים נחשפו תוך שניות למראות קשים בזמן שישי שליסל דקר מספר צועדים בתהלוכת התועבה. "זה מעשה מחריד ומזעזע שלא מכבד שום דת בעולם, אנשים דיממו על הרצפה, היינו בהלם", טענו.

עדת ראיה בשם עדי סיפרה: "ראיתי גבר עם כיפה שחורה וחליפה, הוא נראה צעיר, בשנות ה-30 או ה-40 לחייו. הוא דקר מישהי ואחר כך עבר לגבר נוסף".

"הפצועה שכבה על הרצפה מדממת. השוטרים מיהרו לתפוס את הגבר ואזקו על הרצפה", הוסיפה. "ראיתי את המחזה המזעזע והמחריד שלא מכבד שום דת בעולם. על פי היהדות, מי שמרים יד על חברו – נקרא רשע".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה נאמר גועל נפש טומעה המשיח יבוא ברע הנה רעידת אדמה ה" כועס ודאעש יתחילו ויסימו את מלחמת העולם ה3 ה" ירחם חיזרו בתשובה ויפה שעה 1 קודם.

    חךלחל |
    הגב