צפו: קבלת הפנים שציפתה לחכי"ם הערביים מחוץ לביה"ח (וידאו)

ח״כ טאלב אבו ערער וח"כ אחמד טיבי וחנין זועבי שהגיעו לבקר את האסיר המינהלי השובת רעב כ-59 ימים, הופתעו לקבלת פנים לה לא ציפו. צפו

ח״כ טאלב אבו ערער וח"כ אחמד טיבי וחנין זועבי שהגיעו לבקר את האסיר המינהלי השובת רעב כ-59 ימים, הופתעו לקבלת פנים לה לא ציפו

בתגובה הטיח אבו ערער: "תחזרו לרוסיה ולמקומות שמהם באתם", הח״כ הערבי אמר את הדברים ליהודים שהגיעו לבית החולים ברזילי באשקלון במחאה על תמיכת ח״כים ערביים במחבל מוחמד עלאן המאושפז, השובת רעב ומצבו הולך ומחמיר עד כדי סכנה לחייו.

תוך קריאות ״אל אל ישראל״ הבהירו היהודים לח״כים אחמד טיבי, אבו ערער וחנין זועבי את דעתם עליהם.

צפו:

ח״כ טאלב אבו ערער ליהודים: תחזרו לרוסיה הח״כ הערבי אמר את הדברים ליהודים שהגיעו לבית החולים ברזילי באשקלון במחאה על תמיכת ח״כים ערביים במחבל המאושפז, השובת רעב.תוך קריאות ״אל אל ישראל״ הבהירו היהודים לח״כים אחמד טיבי, אבו ערער וחנין זועבי את דעתם עליהם. (צילום: אלי בטאש).

פורסם על ידי ‏0404‏ ב- יום שישי, 14 באוגוסט 2015

מנהל ביה"ח ברזילי ד"ר חזי לוי עדכן על מצבו של האסיר מוחמד עלאן השובת רעב: "קיימת סכנה לחייו, הוא נמצא בשביתת רעב של כ-60 ימים, זה מצב לא פשוט, גופו איבד ולא מקבל חומרים רבים שחיוניים למערכות בגופו, בית החולים התריע על כך, וגם בית החולים דיברו עם המשפחה על מצבו".

לוי אמר עוד ש"כרגע עלאן מורדם ומונשם, מקבל נוזלים מינרלים שונים וויטמינים שונים, הוא יישאר בטיפול נמרץ כשהוא מורדם ומונשם לצורך ניסיון להצלת חייו לאחר שהמערכות שלו קרסו ללא אזהרה מוקדמת".

צפו בדברי לוי (באדיבות רשת)

דובר הג'יהאד האסלאמי איים כי אם עלאן לא ישרוד, הג'יהאד "לא יהיה מחויב להפסקת האש". הדובר הוסיף כי "זהו פשע ישראלי נגד האסירים והעם עם האסיר ימות, וזה יחייב אותנו להגיב בעוצמה חריגה".

ההפגנות למען המחבל

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחח… תותחים!!! רק כך צריך להתנהג עם המחבלים הרשעים האלו

    גולן |
    הגב