צפו: קונצרט החזנים למען האיחוד והילד החולה שריגש בדמעות (וידאו) (גלריה)

אלי ביר, נשיא איחוד הצלה: אתם עוזרים לי להגשים את החלום – להמשיך ולהציל חיים

בקונצרט חזנות שהתקיים בתיאטרון ירושלים השתתפו למעלה מ1000 איש, שלושה חזנים בעלי שם עולמי שרו בליווי התזמורת הסימפונית ירושלים בניצוחו של אלי יפה ודוד זבה: יצחק מאיר הלפגוט, נתנאל הרטשיק ושלמה גליק.

החזן שלמה גליק, מתנדב באיחוד הצלה, קיבל אות הוקרה על פעילותו המתמשכת והמסורה לארגון. גליק משמש כחובש ביחידת האופנולונסים ויוצא להציל חיים באופן שוטף. את התעודה העניק לו פרופ' אבי ריבקין מנהל אגף רפואה דחופה בהדסה וראש הוועדה הרפואית באיחוד הצלה. אלי ביר, נשיא איחוד הצלה, הודה לפרופ' ריבקין על תרומתו הגדולה לארגון.

במהלך האירוע הוקרן סרט המתאר את סיפורו המרגש של רפאל אסולין בן השש- שחולה בסרטן מאז היותו בן שנה וחלומו להיות מתנדב באיחוד הצלה כמו אביו. בפורים האחרון הכין אביו של רפאל לבנו אופנוע מוקטן – זהה לאופנוע עליו הוא רוכב. רפאל הוזמן לבמה וקיבל מתנה משרוליק ביר, בנו של נשיא איחוד הצלה והבטחה שכשיגיע לגיל 21 יהפוך להיות מתנדב מהמניין.

אלי ביר, נשיא איחוד הצלה אמר באירוע: "כשהייתי בן 15 רציתי להציל אדם אחד- ולשמחתי זכיתי להציל חיים רבים. היום רפאל אסולין בן השש עם חולם את אותו חלום. אני אוהב ילדים קטנים שכבר מעכשיו רוצים לצאת ולהציל חיים- תודה לכל אחד ואחד ממכם שעוזר לנו להגשים את החלום- ולהמשיך את הפעילות שלנו".

המעמד המיוחד הסתיים בשירת והיא שעמדה מפי החזנים.

צפו בוידאו וגלריה

צילומים- משה אסולין / דוד לף, דוברות איחוד הצלה

https://www.youtube.com/watch?v=oDScllPpqK8&feature=youtu.be

unnamed

unnamed (1)

unnamed (2)

unnamed (3)

unnamed (4)

unnamed (5)

unnamed (6)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.