צפו: קלינטון כתשה את טראמפ (וידאו)

לאחר שהילרי קלינטון תקפה בוועידה הדמוקרטית את דונלד טראמפ הוא לא נותר חייב והגיב בשורה של ציוצים בטוויטר. צפו בנאום קלינטון. { ראש בראש}

לאחר שהילרי קלינטון תקפה בוועידה הדמוקרטית את דונלד טראמפ הוא לא נותר חייב והגיב בשורה של ציוצים בטוויטר.

מועמד המפלגה הרפובליקנית תקף  את יריבתו בטענה שאינה מסוגלת להתמודד עם איום האסלאם הקיצוני."הסירוב של הילרי להזכיר את האסלאם הקיצוני מוכיח שהיא לא מתאימה להוביל את המדינה", צייץ טראמפ לאחר הנאום. "דרך החיים שלנו מאוימת על ידי האסלאם הקיצוני והילרי קלינטון אפילו לא מסוגלת לומר את המילים הללו".

"הפעולות של קלינטון במזרח התיכון הביאו הרס, טרור ודאע"ש ברחבי העולם", הוסיף טראמפ. "יש לה את שיקול הדעת הגרוע ביותר. שחיתות וחורבן מובילים אותה לכל מקום שתלך".

טראמפ האשים את קלינטון בשחיתות ותיאר את החזון שלה כנטול כוח . "החזון של הילרי הוא עולם ללא גבולות ובו לאנשים עובדים אין כוח, אין עבודה ואין ביטחון", ציין טראמפ.

הבוקר, נאמה  הילרי קלינטון נאמה בוועידה הדמוקרטית לפנות בוקר מול אלפי אנשים.

קלינטון  הציגה את החזון שלה לצדק חברתי בארצות הברית והזכירה את ברני סנדרס ותומכיו וציינה שהיא תומכת במאבקם.

קלינטון תקפה גם את המתמודד הרפובליקני דונלד טראמפ וטענה כי הנאום שלו בשבוע שעבר היה "הזוי", ותקפה את האלימות שלו

על איום דאע"ש טענה קלינטון כי יש להביס את ארגון הטרור. "לשמור על ביטחונה של האומה ובטחונם של האנשים יהיה הדבר החשוב בעיניי". אמרה. "עלינו לשמור על בטחון ישראל".

קלינטון התייחסה גם לאירועי הירי ההמוניים בארצות הברית ואמרה כי "אינני רוצה שמישהו יירה בנשק שלא היה אמור לקבל מלכתחילה". כמו כן קראה להפסקת האלימות כלפי השוטרים בשבועות האחרונים וקראה לכל האמריקנים לשים עצמם בנעליהם של אותם שוטרים ומשפחותיהם.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.