צפו: ראש הממשלה בראיון ל"פוקס ניוז" (וידאו)

ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק ראיון לרשת החדשות האמריקנית "פוקס ניוז" על הסכסוך הפלסטיני, ועל ההסכם עם איראן, צפו. { "הרשות משלמת מיליארדים לטרור" }

ראש הממשלה בנימין נתניהו העניק ראיון לרשת החדשות האמריקנית "פוקס ניוז" במסגרת תוכניתו של שון האניטי, שהגיע ללוות את מזכיר ההגנה האמריקני, ג'יימס מאטיס, שמבקר בימים אלו בישראל.

צפו בראיון של ראש הממשלה בנימין נתניהו לרשת הטלוויזיה האמריקנית פוקס ניוזWatch Prime Minister Benjamin Netanyahu's interview with Sean Hannity on Fox News

‎Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on‎ שבת 22 אפריל 2017

נתניהו  התייחס בראיון לנושא הסכסוך במזרח התיכון  ואמר כי " הרשות הפלסטינית נותנים על בסיס שנתי מאות מיליוני דולרים לטרוריסטים ומשפחותיהם שרצחו ישראלים ואמריקנים, זה לא נתפס. אחרי עשור זה יכול להיות יותר ממיליארד דולר שנותנים לטרוריסטים. זה משוגע – הם משלמים לטרוריסטים לא על סמך מחיה, אלא על סמך הריגה, ככל שאתה יותר הורג אתה מקבל יותר. אנחנו מבטיחים חופש תנועה מלא לכל הדתות למקומות הקדושים. אנחנו מבטיחים חופש דת לכולם ברוח כבוד לכל הדתות. איך אתם יכולים לשלם לטרוריסטים?".

נתניהו הציע פתרון משלו שיביא לשלום: "הדרך היחידה לשינוי היא לחץ עליהם להשתנות. שהעולם יגיד להם להשתנות ולשנות את דוקטרינת המוות. הראשון שיקבל בברכה את השינוי זה אני. אני מכיר את מחיר המלחמה, אין מי שיותר רוצה שלום מישראל. אנחנו מלמדים את הילדים שלנו שלום. מה שאנחנו אומרים בפנים אנחנו אומרים בחוץ".

בראיון התייחס ראש הממשלה גם להסכם הגרעין עם איראן, "אין שאלה שהעסקה עם איראן סוללת את הדרך לנשק גרעיני, משהו שלעולם לא נקבל ולא ניתן לזה לקרות. אבל גם מדינות אחרות באזור מתנגדות לזה. אני חושב שיש הכרה בזה היום בוושינגטון, של טראמפ ואנשיו. אני רוצה לתת קרדיט לאובמה על דברים רבים ועל הבנה ותמיכה בישראל אך היו לנו חילוקי דעות והגדול שבהם היה איראן. אני חושב שזה סולל את הדרך לאיראן ולכלכלה האיראנית לכלכל את התוכנית הגרעינית ולהגדיל את הסכסוכים באזור.

"הבעיה שלי עם העסקה היא לא שהם יפרו אותה, אלא שאם הם לא יפרו הם ילכו בתום העשור לפצצה עם הרבה כסף. העסקה נחתמה, הכלכלה שלהם משתפרת, הם מקבלים מאות מיליונים". הוא סיכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.