צפו: ראש ממשלת הודו מחבק את נתניהו

עם רדתו מהמטוס התחבק בחום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר בעברית: 'שלום, שמח להיות פה'

ראש הממשלה ההודי נרנדרה מודי התקבל בכבוד מלכים בשדה התעופה בן גוריון. עם רדתו מהמטוס התחבק בחום עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר בעברית: 'שלום, שמח להיות פה.'

ראש הממשלה והשרים שהגיעו לקבל את פניו בירכו אותו, נתניהו הציג בפניו את ליצמן דרעי ויתר השרים, היה ניתן לראות כיצד הוא מכבד ומעריך את ישראל.

נתניהו אמר לראש הממשלה ההודי שלראשונה מבקר בישראל כי 'אנחנו מקבלים אותך בזרועות פתוחות, אנחנו אוהבים את הודו ומתפעלים מהתרבות, ההיסטוריה והדמוקרטיה, המחויבות שלכם לקדמה. אנחנו רואים אתכם כנשמות קרובות במשימה לספק עתיד טוב יותר לאזרחים ולעולם'.

ראש הממשלה ההודי דיבר אחריו  ואמר כי 'כבוד מיוחד עבורי להיות ראש הממשלה הודי הראשון אי פעם בביקור המהפכני הזה בישראל'. הוא הודה לנתניהו על ההזמנה ועל קבלת הפנים החמה ואף הזכיר את מבצע אנטבה, שבו איבד נתניהו את אחיו: 'הגיבור שלכם הוא השראה לדורות צעירים אצלנו'.

מודי  אמר כי הודו מחשיבה את ישראל בין שותפותיה החשובות ביותר. "היום אני מתחיל ביקור מיוחד והיסטורי במטרה לחזק את הקשר בין הודו וישראל', הדגיש.

מודי יקיים פגישה גם עם הקהילה ההודית בישראל ואף צפוי להיפגש באופן אישי עם מוישי בן ה-12, שאיבד את הוריו בפיגוע בבית חב"ד במומבאי כשהיה בן 5.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.