צפו: רבי אמנון מתייחס לחשדות נגד דרעי(וידאו)

לאחר שזכה בתביעת הדיבה שהגיש נגד רפי גינת העניק הרב אמנון יצחק ראיון לערוץ 10 במהלכו הוא עקץ גם את היריב מש"ס {"הביתה למעשיהו"}

הרב אמנון יצחק זכה ביום ראשון בתביעת דיבה שהגיש נגד העיתונאי רפי גינת. ע"פ פסיקת בית המשפט, שניתן בכפוף להסכם פשרה בין הצדדים, יפצה גינת את הרב אמנון יצחק ב-57,000 ש"ח.

בראיון לתכנית 'הצינור' בערוץ 10 התייחס הרב אמנון יצחק לניצחון המשפטי ולא פספס את ההזדמנות לעקוץ את יריבו, השר אריה דרעי. צפו

https://www.youtube.com/watch?v=g3TNzAq_UeQ&spfreload=10

הכל החל לפני כ-6 שנים אז שודר בתוכנית "כלבוטק" תחקיר שעסק באדם בשם אסף חדד, שלטענת התחקיר גנב כספים, כאשר עבד בעיתון "שופר ניוז", שבבעלותו של הרב אמנון יצחק. במהלך התחקיר סופר גם על הקשר של הרב לחדד, על שיתוף הפעולה שלהם על הקרבה בין השניים, לכאורה.

"אף לאחר שהתובע פנה לנתבעים לצורכי תיקון והכחשה", כתב הרב בתביעה שהגיש לפני כשנתיים, "לא הואילו אלה לתקן, להכחיש ולהתנצל, תוך כדי איומים על התובע כי ישתמשו בכוחם הרב בתקשורת על מנת להחמיר את הפגיעה בו".

הרב אמנון טען בתביעה כי הוא עצמו "קרבן של נשוא התוכנית אשר גזל אותו בסך כ-400 אלף שקל" ומעשיו לכאורה שהועלו בתחקיר נעשו 10 שנים קודם תקופת עבודתו בארגון.

הצדדים הגיעו להסכמה לפיה הנתבעים ישדרו כתובית הבהרה בקשר ל"פרומו" ולכתבה ופיצויים בסך 57 אלף שקל. שופט בית המשפט השלום בהרצליה יעקב שקד נתן להחלטה מתן תוקף של פסק דין.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מרן הרב אמנון יצחק שליט"א מצדיקי האמת בדורנו, ואחד מגדולי הדור כפי שהעידו גדו"י זצ"ל ולהבדיל שליט"א.

    מרן שליט"א קירב לאבינו שבשמיים רבבות ילדים טועים.

    תלמיד מרן שליט"א |
    הגב