צפו: רה"מ בכיפה בהדלקת נר חנוכה בביהכנ"ס ברומא: "לא אשתוק בזמן סכנה"

לאחר שאולמרט תקף בחריפות את ראש הממשלה על כך שהוא פותח מלחמה עם ארה"ב, הגיע תורו של נתניהו להגיב על כך, ובטקס הדלקת נר חנוכה במדינת רומא בביהכנ"ס בעיר כשהוא חבוש בכיפה אמר ראש הממשלה: "קל מאוד לשתוק, לקבל טפיחות על השכם מהקהילה הבינלאומית ולהרכין ראש, אבל אני מחויב לביטחון עמי".

עוד אמר: "כפי שאתם יודעים, כראש ממשלת ישראל, אני מתריע שוב ושוב מול הסכנות הקשורות בתכנית הגרעין האירנית. בניגוד לאחרים, כשאני רואה שאינטרסים חיוניים לביטחונם של אזרחי ישראל נמצאים בסכנה – לא אשתוק. יש לנו קול רם וברור בין האומות ונשמיע אותו כדי להתריע בזמן מפני הסכנה".

צפו בדברי רה"מ – באדיבות רשת

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בס"ד

  מושל'ה ילד נכה בשיחה עם משפחתו,
  כ"א חשון תשע"ד, 24 אוקטובר 2013.
  המסר תורגם מאנגלית.

  "תארזו את חבילותיכם"!

  יהודי-אמריקה היקרים שלי! תארזו את החבילות, ותצאו משם!
  אל תהיו טפשים!
  אל תסגרו את העינים שלכם!
  אל 'תשחקו' כאילו אינכם יודעים!
  תצאו משם כל עוד אתם יכולים עדיין לעשות זאת!

  המקום היחיד ללכת אליו – זה ארץ ישראל, מפני שכל מקום אחר נשלט על ידי המטורפים האלו. ואפילו מדינת ישראל נשלטת על ידי אותם הרשעים, אבל כאן בארץ-ישראל יש לנו את "קדושת ארץ ישראל, ויש לנו הבטחה מהקדוש ברוך הוא שארץ ישראל לא תיהרס, ושזהו המקום הכי בטוח בעולם עבור יהודי אמיתי להיות בו כעת. כמובן, שאינכם יכולים לבוא לארץ ישראל ולעשות עבירות במכוון ח"ו, ולהחליט שאתם תהיו מוגנים]. אתם צריכים לבוא עם הרצון לקבל משיח שידרוש מכם לעשות הרבה תשובה, שידרוש מכם לנתח את עצמכם אבר אחר אבר. תתבוננו לתוך הלבבות שלכם. תסתכלו אל תוך הנשמות שלכם, ותראו איפה שגיתם, היכן פעלתם לא נכון, היכן הלכתם נגד הקב"ה, היכן היה לכם חוסר אמונה, איפה חסרתם ביטחון, היכן חסרתם את הלב היהודי שלכם, היכן הלב שלכם התקשח עם כל הגשמיות שספגתם בארצות הברית של אמריקה. אבל ברוך ה', בקרוב לא תהיה שום 'ארצות הברית של אמריקה'. זו תהיה ארץ שנשלטת לחלוטין על ידי הרוע, או מקום שה' יהרוס טוטאלית, או שתיהן.

  אני מתחנן אליכם! פיתחו את עיניכם! תפתחו עינים ותראו מה שקורה!

  אני יודע שבויליאמסבורג, בבורו-פארק, בכל הערים שבהם גרים יהודים חרדים, לייקווד, מונסי, בכל מקום, אפילו יוניון-סיטי, אפילו לוס-אנג'לס, בכל מקום שחיים שם יהודים שומרי תורה ומצוות, הם עדיין מתעוררים בבוקר – והשמש זורחת. אוהו, כן… לפני שתים-עשרה שנים הופלו מגדלי התאומים, אבל מאז שום דבר גדול במיוחד לא התרחש. אפילו שבוצעו רציחות באמריקה, ודברים משונים התרחשו, ואפילו איבדתם את החרות שלכם כמעט לגמרי, והכלכלה שלכם מתנדנדת עד עצם הגרעין שלה ועומדת להתמוסס, וכל מיני דברים מוזרים מתרחשים כל הזמן, כולל הצבת חיילים זרים על אדמתכם, סינים, רוסים, כל הסוגים, שעומדים הכן לסייע להשתלט עליכם אם זה יהיה מדי קשה איתכם.

  האם אינכם מבינים, יהודי אמריקה, אידישע-נשמות יקרים שלי, האם אתם לא מבינים שזה הזמן לעזוב?! האם אינכם קולטים שישנם מחנות (FEMA camps) על פני כל ארצות-הברית?! והמחנות הללו מוקפות בגדר-תיל כך שאנשים אינם יכולים לצאת החוצה! זה לא בשביל שאנשים מבחוץ לא יוכלו להיכנס! לא יכולים לצאת משם! האם אינכם קולטים?! האם אינכם רוצים לתפוס?!

  אתה קם בבוקר, סאנדיי, יום ראשון. לאשתך יש 'צדקה-פארטי' – מסיבת-צדקה או מסיבת-תה, ארוחת-צהרים, פגישת סלון… וכו', ואתה הולך להתפלל, אולי הולך לשחק גולף, מכון כושר, עבודה בחוץ, ריצת-ספורט…, אולי אתה הולך לתפוס שיעור דף-היומי. ואז כולם נפגשים ויוצאים לארוחת-ערב במסעדת הסושי "כשר-למהדרין", ועשיתם משהו בחיים. אתם חשים שהחיים מצויינים. אתם מרגישים שיש לכם מה לעשות. זה לא משעמם. אבל האידישקייט שלכם בסכנה! ובגלל שהאידישקייט שלכם בסכנה – השם מביא אסון לעולם .

  לאמיתו של דבר, יכולנו לקבל משיח בדרך שונה, אבל אנחנו העדפנו לקבל אותו בדרך הרבה יותר קשה, מפני שאנחנו רוצים את הגשמיות]. אנחנו אוהבים את "עגל-הזהב". אנחנו מאד אוהבים את כל הכיף שלנו. אנחנו אוהבים ללכת בסוכות ל"דיסני-לנד" עם ה'סוכה-ניידת' שלנו. ואנחנו גם אוהבים לצאת לראות את כל הנופים בארצות-הברית. אנחנו אוהבים ליסוע לפסח לשווייץ או לתפוס איזו הפלגת-שיט נחמדה. אנחנו אוהבים את זה מאד.

  ואנחנו נותנים כל-כך הרבה צדקה. אנחנו עושים כל כך הרבה חסד. אנחנו אוהבים את אחינו היהודים, אבל זה לא מונע מאיתנו מלהרוס יהודים אחרים, או לדבר עליהם רע או משהו שלילי. וזה לא מפריע לנו לספר סיפורים ולהשחיר את המוניטין, את השם הטוב של אנשים. כן, אנחנו נותנים צדקה, אבל זה לא עוצר אותנו מלרמות או לגנוב ולהתחמק בעבודה שלנו. ואנחנו מתפללים, אבל זה לא מונע ממנו מלספר בדיחות באמצע התפילה בבית-הכנסת או באמצע קריאת-התורה, וזה וזה לא מונע מנשותינו להתלבש כל-כך יפה עם פיאות ארוכות נהדרות, ובגדים צמודים. זה לא מפריע לנו להיות גאים בהן שאנשים אחרים מסתכלים עליהן, זה ממש עושה לנו הרגשה טובה. זה בכלל לא מפריע לנו. אנחנו לא רואים שאנחנו עושים משהו לא טוב. אחרי הכל, אנחנו מתפללים… ואנחנו שומרים שבת… אנחנו שומרים חגים… אנחנו כולם כל כך טובים…

  ויש לנו גם את הצדיקים, אלו שהם הלומדים, אלו שיושבים בכולל כל היום, אפילו הרבה מקבוצת-העילית הזאת נהנים מכל המשחק עם הגשמיות, גם הם נהנים לצאת לאכול, וגם הם נהנים לצפות בוידיאו אחת לכמה זמן, ואין להם בעיה עם חוסר שמירת-עינים, כי אם תנסו לחיות עם 'שמירת-העינים', אתם לא יכולים לחיות! איך תוכלו לנהוג במכוניות שלכם? איך אתם יכולים לעבור את הרחוב?

  לא ולא, יהודי אמריקה היקרים שלי! נפלתם רחוק מאד. ואם אתם רוצים לשרוד, אתם חייבים למשוך את עצמכם ולהתרומם. אפילו הקהילות שנראים מאד חרדיות, גם אליהן חדרו התשוקות הגוייות. ברוך ה', ישנן עדיין משפחות מעטות שאינן סובלות מהמגיפה הזו, אבל אני מבקש מכם, אני מבקש מכולכם: זה הזמן לצאת!

  כל מה שהם צריכים לעשות זה רק ללחוץ על הכפתור – וכל המטוסים באמריקה מקורקעים. אף אחד לא יכול לעזוב. אז אתם בטח קופצים לרכב שלכם במחשבה שככה בדרך הזו תוכלו לצאת… – כל הגבולות סגורים! ולא תוכלו לעשות מה שבא לכם! זו הטעות הגדולה. ואם אתם סבורים שהבית הגדול והיפהפה שלכם, עומד להמריא ולהגיע לכאן לישראל בגלל שיש לכם שם בית-כנסת, או בגלל שעשיתם לכם איזה סוג של "דירת הכנסת-אורחים" ובגלל זה יש לכם זכויות… תשכחו מזה! זה לא עומד להציל אתכם! בגלל שהחיים שלכם מלאים בשקרים, מלאים בסתירות, ואתם לא תופסים את זה, אתם פשוט לא רוצים לראות את זה!

  אז כעת אני אומר לכם את זה ברור: בבקשה, תקחו אותי ברצינות מלאה. אנא, תבדקו את זה בעצמכם. זה הזמן לעזוב! זה הזמן לצאת עם הכסף שלכם. בעתיד הקרוב, הדולרים שלכם לא יהיו שוים כלום, הם יהיו חסרי כל ערך בבקשה, הקשיבו לי היטב.

  לא רק היהודים באמריקה, היהודים בכל מקום, אתם תהיו 'על הכוונת" לכן כדאי לכם להתחיל לארוז את התיקים שלכם. ויהודים מצרפת כבר עוזבים בכמויות גדולות, הרבה מאד יוצאים, ובגלל שהם כולם יוצאים פחות-או-יותר באותו זמן, לכן במקרים רבים, הם אינם יכולים למכור את הבתים שלהם, בגלל שהמקומיים קולטים שהם בבעיה. הם רוצים לעזוב – אבל הם לא מקבלים את התמורה שהם רוצים. אז אם אתם חושבים שאתם תצאו עם זהב, וכסף, ותכשיטים כמו ביציאת–מצרים – זה לא יהיה.

  לעשירים. שתדעו לכם: הבנקים – אדונים על הכסף שלכם, נדמה לכם שאתם אדונים על הכסף שלכם? הבנקים שולטים על זה, אז עדיף שתקלטו זאת מהר. ויותר טוב שתוודאו שיש לכם מדרך-רגל בארץ ישראל. אבל גם בארץ ישראל – הכסף שלכם לא יעזור לכם, זה לא יעצור את מה שעומד לקרות. אז עדיף שתעשו תשובה, וזו הדרך היחידה. ו'תשובה' זה הדבר הקשה ביותר שאתם חייבים לעשות. זה קל ללכת, לקחת את הכסף, ולקנות בית בארץ-ישראל, לעצב אותו ולפאר אותו. אבל זה לא יעזור לכם. כי מישהו אחר עומד לגור שם אם אתם לא עושים תשובה אמיתית, אם אתם לא מסירים את המחיצה של 'עגל הזהב', כדי שתוכלו להתקרב לה'.

  אני מתחנן אליכם: בבקשה, אני כל כך מודאג. אני כל כך דואג עבור אחיי היהודים, ממש מודאג. בבקשה, תשובו אל השם. תזרקו את הצעצועים שלכם ותחזרו אל ה' – לפני שזה כבר יהיה מאוחר מדי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב