צפו: רון קובי חולל פרובוקציה בכותל המערבי

ראש עיריית טבריה רון קובי הגיע אמש לכותל המערבי כשהוא מלווה במאבטחים, ועורר פרובוקציה לא קטנה כאשר ניסה להתגרות בחרדים. צפו

ראש עיריית טבריה רון קובי הגיע אמש לכותל המערבי כשהוא מלווה במאבטחים, ועורר פרובוקציה לא קטנה כאשר ניסה להתגרות בחרדים.

עשרות בחורים חרדים הקיפו אותו ושרו שירי שבת. קובי הגיב: "בכותל יותר מסוכן מבני ברק, השבאבניקים מתפרעים בהסתה".

קובי עצמו היה משועשע מהסיטואציה וכתב בפייסבוק: "אנחנו בכותל, יותר מסוכן מעפולה, בית שמש, ובני ברק. חבורת של שבאבניקים של אריה דרעי וליצמן בהסתה ובהתנהגות מבישה! יש פה הרבה סקרנים.רק רון קובי הימין החילוני נלחמים בכפייה החרדית באומץ!
אף אחד לא יעצור אותנו.תראו איזה ספרים הם זרקו ותבינו לבד מה היה שם……"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א ציוה למסור בשמו, כי לא יהיו בחירות בישראל!!!! - המשיח יגיע לפני הבחירות בארץ ישראל!!!!! - וכך אמרה בתו לאשה שבאה לשאול האם לסדר פאספורט להגיע להצבעה בבחירות, היא אמרה לה כי אביה ביקש ממנה שתמסור זאת לכל הנשים המתכננות לעשות סידורים לבחירות, כי אין צורך לסדר פאספורט כי לא יהיה בחירות בארץ ישראל!!! רק שהם יכינו עצמם למשיח עם צניעות וכדומה.

    מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי שליט"א ציוה למסור בשמו, כי לא יהיו בחירות בישראל!!!! – המשיח יגיע לפני הבחירות בארץ ישראל!!!!! – וכך אמרה בתו לאשה שבאה לשאול האם לסדר פאספורט להגיע להצבעה בבחירות, היא אמרה לה כי אביה ביקש ממנה שתמסור זאת לכל הנשים המתכננות לעשות סידורים לבחירות, כי אין צורך לסדר פאספורט כי לא יהיה בחירות בארץ ישראל!!! רק שהם יכינו עצמם למשיח עם צניעות וכדומה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב