צפו: "ריקוד הסכינים בחתונת הימין"(וידאו)

החתונה של'הימין הקיצוני' שנערכה השבוע כינסה תחת גג אחד רבים מאלו שמכונים "נוער הגבעות", ואפשרה באופן יוצא דופן הצצה לתקשורת לאורחות חייהם ומטרותיה. צפו בתיעוד {רובים וסכינים}

החתונה של'הימין הקיצוני' שנערכה השבוע כינסה תחת גג אחד רבים מאלו שמכונים "נוער הגבעות", ואפשרה באופן יוצא דופן הצצה לתקשורת לאורחות חייהם ומטרותיה.

בתיעוד מיוחד שנחשף הערב ב'ערוץ 10' על ידי העיתונאי רועי שרון נראים ריקודים עם רובים צה"ליים, אקדחים, סכינים ובקבוק תבערה. בשיא ננעצה סכין בתמונתו של הפעוט שנשרף למוות.

האורחים הגיעו מהמאחזים שלרוב שומעים עליהם רק בהקשרים של פינויים או בנייה לא חוקית: רמת מגרון, אור עציון, 904, גאולת ציון. עשרות נערים הגיעו מגבעות ומאחזים מרחבי יהודה ושומרון.

ח"כ זהבה גלאון הגיבה לתיעוד שנחשף בערוץ 10 "זהו פרי ביאושים של הרפיסות בטיפול בהסתה", אמרה. "התמונות לא מפתיעות. הגיע הזמן שבמקום להאשים את השב"כ, יתחילו להפנות מאמצים לתיקון המעוות", הוסיף ח"כ אלעזר שטרן.

מארגון 'חנינו' נמסר בתגובה: "הרינו להבהיר כי אין כל קשר בין מסיבת העיתונאים לבין החתונה. החתונה המדוברת לא נערכה באותו האולם ולא באותו היום. מדובר בהכפשה גסה של גורמים מסוימים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.