צפו: ריקוד השלום של הראשל"צים

השלום בין הראשלצים נמשך: הרב יצחק יוסף והרשל"צ הרב עמאר והשר אריה דרעי פצחו בריקוד משותף בחתונת בנו של ראש הלשכה של הרב הראשי (צילום: נייעסטאר)

השלום בין הראשלצים נמשך: הרב יצחק יוסף והרשל"צ הרב עמאר והשר אריה דרעי פצחו בריקוד משותף בחתונת בנו של ראש הלשכה של הרב הראשי.

יש לציין כי הרב עמאר עלה לשידור בקול ברמה בערב חג השבועות, אך מנגד ממשיך לחבק בחום את שס ואת המנהיגים הפוליטים והרוחניים.

בחודש האחרון הציבור החרדי רחש וגעש סביב "פגישת השלום", במהלכה נפגשו יחד לשיחת פיוס, הגר"י יוסף ויו"ר ש"ס אריה דרעי יחד עם הגר"ש עמאר, אתו היו מחלוקות מאז הבחירות האחרונות לרבנים הראשיים.

מקורביו של אלי ישי, הבהירו ל'אקטואליק' כי הם אינם מתכוונים לוותר על דרישותיהם המוקדמות. "השניים הבהירו לרב עמאר: אנחנו שמחים על המהלך – אבל כדי שהוא יהיה אמיתי הוא צריך לכלול את הרב מאזוז ותנועת יחד".

לדברי המקורבים, השניים בדעה משותפת כי "המצב הספרדי בכי רע, ורק אחדות בין המפלגות תחזיר את הכח לציבור הספרדי".

המקורבים מוסיפים לספר, כי לפני חודש וחצי שהה אריה דרעי בצרפת, והשתתף בשמחת שבע ברכות שנערכה בביתה של בתו של צבי עמר בפריז. לדבריהם, דרעי ביקש מהמשפחה מספר פעמים שצבי עמר ישתתף בשמחה, אלא שעמר השיב כי הוא אינו אזרח ישראלי והוא לא מתכוון להתערב בפוליטיקה הפנימית. "מורי ורבי הוא הרב מאזוז", אמר עמר, "ועל דרעי להסתדר אתו. כל מה שמקובל על הרב מאזוז – מקובל עלי".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי מחפש יחס, הייתם צריכים לראות איך נדחף לריקוד וחיפש את הצלם

  פשוט אומלל

  אבי |
  הגב
 2. אין כבודו של מרן מחול.דרעי מוקצה מחמת מיאוס

  מרן הראשל"צ הרב עמאר שליט"א מוחל על כבודו אבל לנו אסור למחול לדרעי השפל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב