צפו: שודדים בחנות התכשיטים (וידאו)

משטרת מנצ'סטר מפרסמת תיעוד שלמצלמות אבטחה בו נראים שודדים מסתערים על חנות תכשיטים בתקווה שיסייע לה ללכוד אותם. הארבעה הצליחו בעזרת מוט ברזל, סכין וגרזן להשבית את המאבטח, לנטרל את המוכר ולהימלט ללא פגע כשברשותם שלל בשווי מאות אלפי ליש"ט. צפו

משטרת מנצ'סטר בבריטניה מפרסמת היום (רביעי) סרטון מזעזע שנקלט במצלמות אבטחה החודש, ובו שודדים חמושים מסתערים על חנות תכשיטים, מנטרלים את המאבטח וגנבים סחורה יקרת ערך.

אחד החשודים מניף סכין מצ'טה מול המוכר המבוהל, כששלושת האחרים שוברים את ארונות הזכוכית ואוספים את השלל. אחד השודדים המחזיק גרזן בידו נראה רץ אל חלקה האחורי של החנות בזמן שהבחור עם המצ'טה גורר את המוכר האומלל על הרצפה

השודדים נאלצו לברוח מהחנות לאחר שעשן לבן המשמש כמנגנון אבטחה מתפזר בחדר ומקשה על ראייתם. לפי המשטרה בטרם נמלטו השודדים מהמקום הם הספיקו לגנוב 13 שעוני יוקרה בשווי 186 אלף לירות שטרלינג.

לאחר שהצליחו להימלט מהמקום, נכנסו השודדים לרכב לנד רובר שחור, שנמצא מאוחר יותר נטוש כקילומטר וחצי מחנות. לטענת המשטרה השודדים עברו לרכב מילוט אחר מסוג מרצדס.

"אנחנו עדיין מחפשים את האנשים האלה שהסתלקו עם כמות משמעותית של תכשיטים", אמר מפקח המשטרה המקומית קרל גילברט. "אנחנו מבקשים מכל מי שהיה עד לשוד או ראה את העבריינים נמלטים לפנות אלינו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.