צפו: המחבלים חוטפים מכות רצח מהשוטרים (וידאו)

בתיעוד שהיה בשועפט רואים את השוטרים שמנסים להכניס פנימה לתוך הניידת את המחבל, המחבל משתולל ונאבק עם השוטרים, ובתגובה הוא חוטף מהלומות מהשוטרים,

לפתע מזנק מחבל אחר לכיוון דלת הניידת ומנסה לפתוח את הדלת, השוטרים לא מאבדים עשתונות ומכים אותו מכות כאלו שאותם לא ישכח בחיים.

בעקבות המכות שחטפו המחבלים זעם חבר הכנסת אחמד טיבי ודרש להעמיד לדין את השוטרים שהרביצו.

צפו בוידאו
https://www.youtube.com/watch?v=w7fJakxwQW8#t=51
 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חבל שרק ליטפו אותם . מחבלים ארורים צריך היה לחשמל אותם ולשבור את ראשם ! ולעזוב את הלכלוך במזבלה שם מקומם להטמינם באתר פסולת מסוכנת .

  אור |
  הגב
 2. הערבים פולשים בכוח לישראל, ואם מישהו מגיע לו לחטוף הוא יחטוף. השוטרים לא תמיד אשמים. אל תשמיצו אותם בגלל מכות, לא תמיד הם יכולים לבצע אחרת את המשימה. מבחינתם – הם בערב חוזרים לבית, כאשר יכולים שוב להקפיץ אותם באמצע הלילה לקריאה שוב… אז היזהרו בלשונכם – המשרה עושה בדרך כלל עבודת קודש – למעט מקרים חריגים.

  אליהו יוסף |
  הגב
 3. עם ישראל אינו צריך להוקיר אנשים אלימים!!! מדובר באנשים אלימים שמוצאים פורקן לאלימותם, דרך מקום העבודה, המשטרה!!! מחר הם יפרקו את היצרים על חרדים שלא עשו מאומה. אנו כמיעוט חייבים לשאוף שתהייה כאן מדינת חוק וגם שוטר לא יוכל להרביץ סתם כך, כי בא לו! כמובן, כשצריך זה סיפור אחר. כאן זה לא נראה כך, הערבי השני רק צעק ואז השוטר מתנפל עליו בחמת זעם.

  יוסי |
  הגב
  • "יוסי" זה טוקבקיסט בשכר מהקרן לישראל חדשה , תמורת כסף הוא מלכלך אותנו , וצמציג אץ האויב השטני שלנו כאוסף של אנשים נחמדים.
   לא מדובר כאן בכלל על פריקת אלימות. מדובר בלהגביל את הפעילות השתינאית-נאצית לחסל אותנו. במדינה יותר מוסרית שני הערבים האלה היו מועמדים למשפט על סיוע לארגון טרור וניתלים עד צאת נשמתם הסרוחה. השוטרים יודעים שאם היו עוצרים את שני הטינופות האלה השנים היו משתחררים מהר. וחבל שלא ריסקו אותם ממש שלא יוכלו יותר להרים עלינו יד.

   חנה קו |
   הגב
  • להרביץ לערבים מותר. ואף מומלץ!! הם חיות אדם. הקם להורגך, השכם להורגו. ודי להתיפייפות.

   משה |
   הגב
 4. שני הערבים האלה פעלו במסגרת המאמץ הכלל-ערבי להשמיד אותנו. הם קיבלו טיפול מעודן ביותר , וזה בלתי מוסרי . ניכר מהצילום ששניהם נישארו חיים וזה לא בסדר.

  רננה מינסקי |
  הגב