לעיני המצלמות: שוטר גונב כסף מקופת הקיוסק(וידאו)

מצלמות אבטחה בפיצוצייה ברהט תפסו בעדשתן אדם שלבש מדי שוטר גונב לכאורה מקופת העסק, לא לפני שהוא בודק כי השטח פנוי, נוטל שטר ומכניס אותו לכיסו. המשטרה: המתנדב הודה, נפתחה חקירה בעניינו וימוצה עמו הדין

השלמת הכנסה אסורה? מצלמות אבטחה של קיוסק ברהט תיעדו אדם לבוש במה שנראה כמו מדי שוטר כשהוא גונב לכאורה מקופת העסק. בסרטון ניתן להבחין באדם רוכן מעל הדלפק הריק, שולח ידו לקופת הקיוסק ונוטל ממנה שטר.

האירוע אירע שלשום (ראשון). לדברי מי שתיעד את האירוע הגנב היה שוטר בתפקיד. התיעוד המטריד הועבר על ידי המשטרה למחלקה לחקירות שוטרים. בירור ראשוני של מח"ש העלה כי מדובר במתנדב של המשטרה.

הסרטון הועלה לקבוצת הפייסבוק "לתפארת משטרת ישראל" והתגובות הזועמות לא איחרו לבוא. "מי יתפוס את הגנבים עכשיו? המשטרה?", תהה אחד הגולשים. גולש אחר כתב: "בושה שיש שוטרים כאלו, גועל נפש". למרות ההאשמות שהטיחו רוב הגולשים בשוטר ובמשטרה היו גם מי שהגיב באופן יותר זהיר. "מי אמר שהוא שוטר?", הסתייגה גולשת אחרת, "חסרים מתחזים?".

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: מדובר במתנדב לא בתפקיד, עם היוודע הדבר זומן המתנדב לבירור בתחנת רהט שם הודה במעשה. לנוכח חומרת המעשה ועל פי

מדיניות מפקד מחוז דרום, נגרע המתנדב מרשימת המתנדבים, נפתחה חקירה בעניינו וימוצה עמו הדין. מפקד מחוז דרום של המשטרה רואה את המקרה בחומרה רבה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מה ההבדל בין שוטר לפושע?

    השוטר שכיר ואילו הפושע עצמאי…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב