צפו: שיחזור מצמרר ממעשה האב שרצח את ילדיו מגובה 11 קומות – עדים משחזרים רגעי האימה: "שמענו צרחות מחרידות, הילדים נאבקו באביהם בכל כוחם"

הטרגדיה הבלתי נתפסת עם האב הרוצח שחטף את שני ילדיו בני שלוש וחמש, והפילם בכוח מגובה בלתי נתפס, ממשיכה לזעזע את המדינה, אפילו צוות זק"א שרגילים למראות קשים ביותר, לא יכל לעמוד לנוכח הילדים השרועים על הריצפה שאיבדו צלם אנוש לאחר נפילה מגובה 11 קומות.

לפניכם שיחזור מדוייק של כתב חדשות 2 המתאר את מעשה הזוועה מתחילת הפרשה ועד סופה הנורא מכל, המקום שממנו השליך האב הרוצח חסר הרחמים את ילדיו, אשר נאבקו בו וצרחו בכל הכוח, אך לא יכלו לאב המטורף, והושלכו אל מותם המזוויע, כפי עדות שכנה בבנין: "אחרי ששמעתי את הסירנות והאמבולנסים, רצתי למטה וראיתי את הגופות, הילדים נאבקו בו. הם לא נתנו לו לזרוק אותם. זה לא הלך לו קל".

עדת ראייה אחרת שחלפה במקום שיחזרה את רגעי האימה. "הם לא רצו לקפוץ מהגג; הייתי למטה על המדרכה ושמעתי את הצרחות שלהם".

(מכיון שכל קטעי הוידאו נדלקים יחד, מומלץ ללחוץ תחילה מיד על כפתור ההפעל של כל הקטעים ולכבותם, ואח"כ להדליק שוב כל אחד ואחד בנפרד)

צפו בשיחזור מצמרר – באדיבות רשת – ובקטעי וידאו ועדויות נוספים שמסכמים את הפרשה הקשה.

האזינו לעורכת דינה של האם השכולה אורלי יעקב מתארת את כאבה הטראגי של האם בטלפון, ואת סיפור החטיפה של הילדים: "הוא חנק אותה ואז חטף את הילדים" – באדיבות רשת  

לכאן בבת חפר בבנין הגבוה הזה הוא הפיל את ילדיו – צפו במפקד המשטרה ואיש זק"א – שמתארים את את האירוע הטראגי- באדיבות רשת

צפו בשחזור של המפגש בין השומר בבניין לאב הרוצח – באדיבות רשת

האם ניתן היה לחזות את הטרגדיה? צפו בעדות עו"ד ורדית אבידן שהיתה עדה לרצח, ובשיחזור פסיכיאטרי של הרוצח בתוכנית "העולם הבוקר" – באדיבות רשת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.