שרים ובוכים: מאות ליוו למנוחות את ר' יאיר • צפו

בשעה זו מלווים עשרות מכרים ובני משפחה את הרב יאיר דימנטמן ז"ל, שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה – צפו ברגעים המרגשים שלא הותירו עין אחת יבשה

בשעה זו מלווים עשרות מכרים ובני משפחה את הרב יאיר דימנטמן ז"ל, שהלך לעולמו לאחר מחלה קשה – והוא בן 32 בפטירתו.

במהלך ההלוויה שרו עשרות החברים את 'מידת הרחמים' – אחד השירים האהובים על המנוח, אותו נהג לפזם ברגעיו הקשים. בין החברים שליוו אותו בדרכו האחרונה נמנים: הזמר והקלידן עמירן דביר, הרב שייקה גרינשפן,  איש החסד  ר' חונא דייטש,  והמתווך שוקי סלומון ועוד.

הוא נולד לאביו ר' ישעיהו שהיה מראשי ארגון 'עזר מציון', בבחרותו הוא למד בישיבת מיר שם שקד על התורה הקדושה. לפני כשלוש שנים כשחלה ל"ע במחלה, החליט יחד עם חברו להקים את כולל 'נרו יאיר' לרפואתו.

באחד הערבים סיפר יאיר על תהליך הקמת הכולל, "כבר הרופאים לא נתנו לי סיכוי", הוא סיפר,  "ואז החלטנו  על הקמת הכולל", סיפר יאיר. " הוא הוסיף שבזכות הקמת הכולל מצבו השתפר פלאים, "הרופאים לא מצליחים להבין איך בשנה החולפת המחלה נסוגה ביותר מחמישים אחוזים", הוא תיאר בהתרגשות, "אין להם הסבר רפואי לדבר הזה. זה לא משהו שהם מצליחים להבין. אבל יש משהו שאני יודע שזה  בזכות התורה שהאברכים לומדים ובזכותכם שמחזיקים את האברכים, אני עומד כאן היום. אני רואה את זה בחוש. אין לזה שום הסבר אחר", סיפר בהתרגשות.

יאיר הותיר אחריו את רעייתו רחל, שעמדה לצדו בכל עת, חברים, ידידים, ובני משפחה שבורים ורצוצים

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. איזה עצוב

    היה אדם טטב פשוט כך.
    ב.ד.ה תנחומי לאלמנה השבורה, להורים הרצוצים לילדים הרכים ולכל המשפחה והחברים

    דניאל |
    הגב