צפו: תיעוד דרמטי ממצלמת הקסדה של הכבאי(וידאו)

אחד הכבאים הראשונים שהגיע לזירה תיעד את רגעי האימה. בתוך כך, נמשכת החקירה סביב זהות המחבל. 13 פצועים עדיין מאושפזים בבתי החולים {הפיגוע בירושלים}

רגעי האימה – מבט מקרוב: בין הראשונים שהגיעו לזירה הקשה ברחוב משה ברעם אמש היה הכבאי אריק אבולוף משירותי כבאות והצלה ירושלים. המצלמה שמורכבת על קסדתו תיעדה את המראות הקשים. צפו

תיעוד דרמטי ממצלמת הקסדה של כבאי בפיגוע אתמול http://bit.ly/20SuUsa

‎Posted by ynet on‎ יום שני 18 אפריל 2016

בתוך כך, הבוקר עדיין מאושפזים 12 מפצועי הפיגוע בבתי החולים שערי צדק והדסה עין כרם בירושלים, והחקירה המשטרתית נמשכת. טרם התבררה זהותו של אחד הפצועים קשה, ונבדקת האפשרות לפיה הוא המחבל שהפעיל את המטען המאולתר.

משה לוי, נהג האוטובוס שהיה מעורב בפיגוע בירושלים, תאר את רגעי הפיצוץ. לוי נפצע באורח קל ופונה לבית החולים שערי צדק בעיר. "שמעתי פיצוץ בחלק האחורי פתחתי את הדלתות ואמרתי לאנשים לצאת מהאוטובוס. צעקתי לנהגים בחוץ להזעיק עזרה".

על הרגעים שלפני הפיצוץ, סיפר: "כל הנסיעה התנהלה בצורה טובה, כולם שילמו, אם היה משהו חריג לפני הייתי פועל. אני הייתי קצת בהלם, מבוהל מהאירוע".

"פתחתי את שתי הדלתות כדי לחלץ את האנשים", הוסיף לוי. "האנשים ברחו במהירות. ישר רצתי למכוניות שעמדו בפקק ואמרתי להם שיזעיקו משטרה כי היה פיגוע".

בשלב זה הגיעו כוחות ההצלה לזירה והחלו בפינוי הפצועים. "לא הבחנתי במשהו חשוד, כל הנסיעה התנהלה בצורה טובה", הדגיש. "אם היה משהו חריג הייתי עושה משהו לפני הפיצוץ, אבל הכל התנהל בסדר".

(באדיבות רשת)

אשר בצלאל, אביו של עקיבא (13) שנפצע בפיצוץ באורח קל, אמר לאתר ווינט כי "ברוך השם מצבו טוב, הוא נבהל אבל הוא ערני וזוכר את הפיצוץ. הוא עלה לאוטובוס וישב מקדימה, היה פיצוץ אדיר מאחור. אנשים צרחו, היו פצועים ודם, הטלפון הנייד עף לו מהיד. הייתי בבית, שמעתי על הפיצוץ וידעתי שהילד ישב על האוטובוס. פרמדיק התקשר אליי ואמר שהבן בדרך לבית החולים ושמצבו טוב. יש לו קצת שריטות והוא מבוהל אנחנו מקווים שהוא ישתחרר הביתה עוד היום".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.