פרוש ל'קוקר': "החוק הנורבגי? אלול עכשיו"(וידאו)

סגן שר החינוך שסייר היום במוסדות התורה בעיר בני ברק נשאל על יישום החוק הנורבגי ובחר להתחמק. צפו

סגן שר החינוך חה"כ מאיר פרוש (יהדות התורה) סייר היום במוסדות התורה בעיר בני ברק. פרוש סייר תחילה במתחם הת"תים ברח' חזון איש, לאחר מכן נכנס לת"ת בוסטון במתחם וסייר בכיתות.

אחר כך השתתף פרוש במעמד הנחת אבן הפינה לתלמוד התורה 'דרכי חינוך' ברח' אנילביץ בעיר, לאחר מכן עבר פרוש לת"ת באבוב, ובסופו של הביקור קבע חה"כ פרוש מזוזה בתלמוד התורה 'זיו התורה' ברח' ווסרמן.

בסוף הסיור התראיין חה"כ פרוש לכתב 'קוקר', בין היתר הוא נשאל על יישום 'החוק הנורבגי'.

צפו בראיון המלא:
[vimeo 136486781 w=640 h=361]

אתה יוצא כעת מסיור במוסדות החינוך בבני ברק מה יש לך לומר על כך?

פרוש: אשרינו מה טוב חלקנו, אתה נמצא בבני ברק אתה לא מרגיש שעבר קיץ, אתה מרגיש שאתה כבר מתקרב כבר לראש השנה, ילדים מגיל 3 מינוס יושבים ולומדים כבר א' ב', בישיבות לומדים, ברוך ה' רואים פה את הטוב, מקוה שזה יקבל גם ביטוי במבנים בקרוב, נכון כואב הלב לראות את המצב איך שילדים צריכים לסבול, מתוך הדחק הם לומדים תורה. רואים פה את הטוב, אני נמצא בבנין של זיו התורה ואני רואה את הדחק.

אתמול הייתם גם בסיור בעיריית אשדוד שמה נפגשתם עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, היה שם התקדמות לגבי דיון למבני קבע בשביל המוסדות?

פרוש: באשדוד יש הים יותר מ22 אלף תלמידים במגזר החרדי, מדובר על מימדים של יותר מחמישים אחוז של כיתות א' של מהמגזר החרדי, הצפיפות שם מאוד איומה, והתנאים מאוד מאוד קשים, יש שם מבנים שבהחלט אפשר להסב אותם למגזר החרדי, אבל אלו דברים שבהידברות בין הנציגים לראש העיר.

אם אנחנו כבר כאן בעיר בני ברק, העיר שיעקב אשר כיהן כראש עיר, האם נראה בקרוב את סגן השר פרוש מתפטר?

פרוש מחייך ומתחמק באלגנטיות: עכשיו אני בב"ב, היה לנו שיחה טובה עם הרב יעקב אשר, מי מדבר כעת על כנסת, היום תקענו שופר, אתה יודע מה זה תקיעת שופר, "היתקע שופר בעיר והעם לא יחרדו".

גלריה מהביקור בבני ברק

פרוש בבני ברק צילם קדם 7

פרוש בבני ברק צילם קדם 6

פרוש בבני ברק צילם קדם 5

פרוש בבני ברק צילם קדם 4

פרוש בבני ברק צילם קדם 3

פרוש בבני ברק צילם קדם 2

פרוש בבני ברק צילם קדם 1

פרוש בבני ברק צילם קדם

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.