צפו: 3 מסתננים אריתראים תוקפים באכזריות חייל בדרום ת"א (וידאו)

חייל הותקף, נשדד והוכה בתחנה המרכזית ת"א על ידי 3 מסתננים אריתראים, בזכות מצלמות האבטחה והתלונה שהגיש החייל, נתפסו אותם מסתננים אריתראים.

הפעילה מאי גולן פרסמה את הסרטון וכתבה: "אני חושפת כאן לראשונה מקרה תקיפה אכזרי ומזעזע של חייל צה"ל ש"העז" להרשות לעצמו ללכת בתחנה המרכזית הישנה בת"א בשעת ערב ונשדד והוכה בברוטאליות בלתי נתפסת ע"י 3 מסתננים אריתראים – הקרויים בלשון השמאל: "פליטים".

אפשר לראות בסרטון איך אחד אחרי השני, מגיע עוד מסתנן אריתראי ועוד אחד ועוד אחד, כדי להמשיך ולהכות את החייל שנאבק בגבורה ובאומץ בשלושת המפלצות האלו.
לא מספיק שאנחנו שולחים את הבנים שלנו לקרב, עכשיו יש להם קרב נוסף כשהם יורדים מהאוטובוס בתחנה המרכזית, קרב מול האריתראים.
בזכות מצלמות האבטחה והתלונה שהגיש החייל, נתפסו אותם מסתננים אריתראים ע"י מאמץ שאני מעריכה מאוד של משטרת ישראל!

לא תטעו. זה שהמאבק שלנו יורד מהכותרות וממשיך להיות מתחת לרדאר (לשמחת התקשורת ופעילי השמאל השונים), זה לא אומר שהמלחמה של מדינת דרום ת"א הפסיקה לרגע. שכונות רבות ברחבי מדינת ישראל ממשיכות להיכבש מבפנים ע"י עשרות אלפי מסתננים אריתראים ועשרות אלפי הילדים שהם מביאים – כדי לעגן ולבסס את הישארותם בישראל.

גולן קראה לרה"מ להתערב מיידית: "ראש ממשלת ישראל Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו אני ממשיכה לקרוא לך ורק לך לעמוד בהבטחה שלך! תוציא את המסתננים האריתראים הבלתי חוקיים מתוכינו. הוכח מעל לכל ספק שלא מדובר ב"פליטים", למה תושבי השכונות האומללים צריכים להמשיך לסבול…? עד מתי?".

https://www.facebook.com/udi.mizrahi.52/videos/10154567914518241/

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.