צפת: הציבור החרדי יצביע לראש העיר המכהן אילן שוחט

נציגי הסיעות ש"ס, אגודת ישראל, חב"ד ותקומה התכנסו למפגש של אחדות סביב מועמדותו של ראש העיר צפת אילן שוחט לקדנציה נוספת * בסקר מכון מאגר מוחות זוכה שוחט ל-76 אחוזי תמיכה * ראש העיר אילן שוחט: "האחדות סביב מועמדותי הינה תוצאה של עבודה מאומצת ופעילות לטובת תושבי העיר צפת ובהם המגזר החרדי שנהנה מתמיכה חסרת תקדים"
העיר צפת מלאה בתיירים בימים אלו ביניהם אלפי משפחות חרדיות הבוחרות לנפוש בעיר הקסומה בגליל.
מי שאינם תיירים בעיר אלו הם מאות המשפחות החרדיות שבחרו את מקום מושבם לעיר צפת, ונהנים מחיי קהילה תוססים ומאיכות חיים.
לקראת הבחירות המקומיות שיערכו בחודש חשוון הקרוב החליטו בני הציבור החרדי והדתי בעיר להתאחד סביב מועמדותו של ראש העיר הנוכחי אילן שוחט והכריזו על תמיכה בשוחט לקדנציה מוצלחת נוספת.
במפגש מיוחד שהתקיים השבוע בלשכתו של ראש העיר צפת אילן שוחט הכריזו נציגי הציבור ועסקני המגזר החרדי והדתי בעיר על תמיכה מלאה במועמדותו של ראש העיר.
במפגש השתתפו יו"ר ש"ס רונן גנון, הרב נהוראי לחיאני נציג ש"ס למועצת העיר, הרב חיים קעניג נציג אגודת ישראל, הרב משה אוחיון נציג חב"ד למועצת העיר, הרב צחי ללוש יו"ר יד עזרא ושולמית בצפת ומר נועם טויטו נציג סיעת תקומה ונציג מפלגת נקודה טובה.
במפגש העלו הנוכחים על נס את פעילותו של ראש העיר לטובת תושבי העיר צפת ובכללם בני המגזר החרדי שנהנו מדלת פתוחה אצל ראש העיר.
לשוחט היה בקדנציה האחרונה סגן מטעם סיעת אגודת ישראל הרב פנחס קאליך, ויחד עם חברי הסיעות החרדיות והדתיות שהשתייכו לקואליציה העירונית הביאו לפעילות עניפה אף לטובת המגזר החרדי.
נציגי הציבור ועסקניה החרדיים של צפת מספרים על משאבים נרחבים ותקציבים שניתנו בנפש חפצה לטובת הציבור החרדי בצפת בקדנציה האחרונה, ועל שדרוג וציוד מתקני המוסדות החרדיים כמו גם החלת הפרויקט המשותף עם הסוכנות היהודית לטובת הנוער בסיכון מקרב המגזר החרדי.
ראש העיר אילן שוחט אף פעל להעסקת חרדים רבים במפעל בייגל בייגל שנפתח בצפת, ובכך תרם אף לתעסוקת בני המגזר החרדי בעיר.
מסקר מכון מאגר מוחות שהתפרסם לאחרונה ניכר בבירור שראש העיר אילן שוחט בדרכו לקדנציה נוספת כשזכה בסקר ל-76 אחוז תמיכה מול 24 אחוזים בלבד למועמד שוקי אוחנה.
ראש העיר אילן שוחט: "האחדות בקרב הסיעות הגדולות בעיר סביב מועמדותי ובהם הסיעות החרדיות הגדולות הינן תוצאה של עבודה קשה ומאומצת בחמש השנים האחרונות כאשר ביצענו בצפת מהלכים חסרי תקדים. הצלחנו לסייע לצד כל תושבי העיר אף למגזר החרדי בחינוך, בתעסוקה ובכל תחום, כאשר הציבור החרדי זכה בשנים האחרונות לתמיכה אותה לא קיבלו מעולם. הצלחנו לנפץ בצפת את כל המיתוסים על החרדים ובכך לאחד את העיר".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.