צפת: מאות אברכים סיימו את ליקוטי מוהר"ן (תמונות)

אמש התקיים מעמד אדיר, של סיום הספה"ק "ליקוטי מוהר"ן", במסגרת לימוד "העמוד היומי". בו השתתפו כלל הבחורים-חסידי ברסלב, והוא התקיים בבית הכנסת הגדול דחסידי ברסלב בצפת – צפו בתיעוד של יעקב נחומי

לפני כעשרים שנה, נוסד ע"י כלל רבני וזקני ברסלב, לימוד קבוע בספרו הק' של מוהר"ן מברסלב "ליקוטי מוהר"ן", במסגרת של עמוד יומי. במסגרת זו מסיימים את לימוד הספר כולו במשך כשנה.

בכל שנה מתקיימים 'סיומים', בכלל ריכוזי חסידי ברסלב בארץ ובעולם, בו מדברים על חשיבות הלימוד בספה"ק ליקוטי מוהר"ן, ועל חשיבות הקביעות בלימוד. ובזה מתחדשים להתחיל מחזור נוסף, וחוזר חלילה.

במסגרת זו, התקיים אמש סיום המחזור התשע-עשרה, שאף הוא נחגג בעשרות ומאות מקומות ברחבי העולם. אך בפעם הזו הוחלט – ע"י ע"י ארגון "נעשה ונשמע", ארגון המרכז את כלל הפעילויות הציבוריות בחסידות ברסלב – לערוך מעמד מיוחד עבור בחורי החמד-צעירי הצאן, לעורר אותם על חשיבות הלימוד, ולהעמיד אותם במסילה העולה בית קל.

המעמד התקיים בבית הכנסת הגדול של חסידי ברסלב בעיה"ק צפת, בראשות הרה"ח ר' אלעזר מרדכי קעניג, לשם התאספו ובאו הבחורים מכל רחבי הארץ, יחד עם רבני וזקני ברסלב. להתאחד יחד בשמחה של מצוה לגמרה של תורה, ולהתחדש בלימוד תורת רביה"ק מוהר"ן מברסלב, והליכה בדרכיו הק'.

ברסלב 1

ברסלב 13

ברסלב 11

ברסלב 10

ברסלב 8

ברסלב 6

ברסלב 4

ברסלב 2

ברסלב 1

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.