צפת: מתמודד חדש לראשות העיר

הפילוג בעיר צפת: שוקי אוחנה, הכריז על התמודדות לראשות העיר "אתמודד על ראשות עיריית צפת". המעומד החרדי שלמה חדד הכריז על תמיכה במועמדותו

חבר מועצת עיריית צפת שוקי אוחנה הודיע באופן רשמי כי יתמודד לתפקיד ראש עיריית צפת בבחירות הקרובות שיערכו בעוד כמה חודשים. אוחנה ציין לאחר הכרזתו,"העיר שלנו צפת, בורכה בעבר מפואר, בנופים מרהיבים ובתושבים שאוהבים את המקום הזה בכל ליבם. עם זאת, העיר דועכת, עזובה, חסרת כיוון, ובעיקר חסרת אופק. כולנו יודעים שהגיע העת להחזיר את התקווה. הגיע הזמן להחזיר את צפת לדרך המלך ".

במהלך אירוע אליו הגיעו השרים אופיר אקוניס, איוב קרא וחברת הכנסת ענת ברקו, המעומד החרדי שלמה חדד, שהתמודד פעם שעברה והפסיד בכמה מאות קולות את התפקיד הודיע שתומך בשוקי אוחנה ויהיה. מספר 2 שלו. חדד, הוא איש הציבור המוערך והאהוד, בעיר צפת – ומקובל על על התושבים.

חדד ציין כי : "הדבר הכי חשוב ומהותי היום הוא להפיח בעיר, בתושבים, תקווה כי עושה רושם שהתקווה שאחרים הבטיחו אבדה,הבחירות ייערכו ב-30 באוקטובר , אני בחרתי כבר עכשיו. בחרתי בתקווה- בחרתי בשוקי אוחנה. אני מכיר את שוקי הרבה שנים, ידענו אש, ידענו מים, אבל תמיד הערכתי אותו, כאיש מעשה, כאדם  הגון וישר, וכמי שיכול ומסוגל להציל את העיר ולהחזיר לנו את התקווה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.