צפת: שוחט תוקף בחריפות את המועמד אליעזר לזר

"קיבלתם טלפון עם שיחה מוקלטת מחבר מועצה בנושא ארנונה? תושבי צפת לא טיפשים ובטח לא גדלו על העצים", כותב שוחט בדף הפייסבוק שלו ומציין בפוסט כי "הוא מרגיש נגעל"

לאחר שחבר מועצת העיר צפת ומי שעשוי להיות ראש העיר הבא אליעזר לזר, הוציא תקליט עם הטלפון האישי שלו לתושבי העיר ובו הוא מציע את עזרתו בהנחות בארנונה, תקף ראש העיר המכהן את לזר בפייסבוק באופן בוטה ויוצא דופן.

"קיבלתם טלפון עם שיחה מוקלטת מחבר מועצה בנושא ארנונה? תושבי צפת לא טיפשים ובטח לא גדלו על העצים", כותב שוחט בדף הפייסבוק שלו ומציין בפוסט כי "הוא מרגיש נגעל".

"אתמול בישיבת מועצה, הוחלט בהוראת משרד הפנים להאריך את מבצע מחיקת הארנונה המתקיים ברשויות המקומיות בכל הארץ וצפת ביניהן. חבר המועצה לזר שמנסה לגנוב את הדעת ומשתייך למיעוט קיצוני ניסה לזכות בקרדיט הנחות הארנונה כאילו הוא זה שאחראי עליהן ויצא בהקלטה טלפונית לכל תושבי העיר", כותב שוחט.

"אז לידיעתכם אכן מבצע הנחות ארנונה הוארך פה אחד במועצה. לא אנחנו ולא שום חבר מועצה אחר אחראי להן, זה פשוט הנחיה ממשרד הפנים. אגב, זה חבר המועצה שרוצה להיות ראש עיר. ככה הוא בוחר להתייחס אליכם וככה הוא רוצה את קולכם", כותב שוחט.

שוחט מוסיף כי "אני מברך ומכבד כל מועמד אך מצפה לרמה יותר ענינית, יותר מקצועית ולא הטעיה וזלזול בתושבים. לשמחתי אתם לא טיפשים ולא חלולים. אנחנו פה לעדכן אתכם באמת ורק באמת וכל פעם שינסו לעבוד עליכם נחשוף את פרצופם".

הרקע למתקפה הוא תקליט שנשלח הבוקר לתושבי צפת, לקראת סיום מבצע ההנחות לארנונה בו מציע המועמד לראשות העיר אליעזר לזר את עזרתו בבדיקת הזכאות של התושבים להנחות ואף השאיר את מספרו האישי לפניות הציבור.

בסביבתו של לזר אומרים לנו כי "אנו שמחים שהפעילות למען התושבים מעוררצ לחץ אצל ראש העיר המכהן – 684 הפניות שהתקבלו היום בלשכתו של לזר מתושבי העיר, מדברים בעד עצמם. נקיים גם מחר קבלת קהל לתושבים ונעמוד לרשות הציבור המבקשים הנחות בארנונה ונטפל בכל פנייה".

עוד אומרים בסביבתו של לזר: "כמו תמיד, לא נתייחס לפוסטים של שנאה ברשת – ונמשיך לפעול חילונים וחרדים כאחד למען צפת טובה יותר, נקייה יותר, מצליחה יותר ומשגשגת יותר".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.