צ. קוריאה מזהירה את ליברמן: "מגיע לו עונש חסר רחמים"

לאחר ששר הביטחון אביגדור ליברמן תקף את מנהיג צ. קוריאה קים ג'ונג און, וכינה אותו "מנהיג חבורה קיצונית ומטורפת", הממשל בקוריאה לא נותר חייב והגיב באיום.

לאחר ששר הביטחון אביגדור ליברמן תקף את מנהיג צ. קוריאה קים ג'ונג און, וכינה אותו  כמנהיג "חבורה קיצונית ומטורפת" הממשל בקוריאה לא נותר חייב והגיב לדברים.   מפיונגיאנג נמסר בעקבות דברי ליברמן כי "ההערות הנמהרות של שר הביטחון הישראלי הן התנהגות מרושעת".

בהודעת משרד החוץ הצפון-קוריאני  נכתב כי אמירותיו של ליברמן "מהוות אתגר לקוריאה הצפונית – המסר הקבוע שלנו הוא לתת עונש חסר רחמים לאלו שפוגעים בכבוד של ההנהגה שלנו".

משרד החוץ בקוריאה שיגרו מסר מאיים כלפי ישראל,"אנחנו מזהירים את ישראל לחשוב פעמיים על ההשלכות שיהיו לקמפיין ההשמצה שלה נגדנו".

בריאיון לאתר "וואלה!" הגיב ליברמן כי "המטורף הזה מצפון קוריאה הוא בעל הברית הכי קרוב של אסד וגם של האיראנים. יש פה ציר רשע, מצפון קוריאה דרך אירן לסוריה ולחיזבאללה".

"האנשים האלו, כל מטרתם היא לנסות ולערער את היציבות בכל העולם. זו חבורה קיצונית ומטורפת", הוסיף ליברמן. "כל משבר גרעיני בכל מקום בעולם ישפיע על כל העולם. צריך להבין: אין משבר גרעיני מוגבל מבחינת מיקום".

במהלך ליל שבת, צפון קוריאה ביצעה ניסוי נוסף בשיגור טיל בליסטי, מצפון לבירה פיונגיאנג – ניסוי שכשל.

בצבא ארה"ב דיווחו כי זיהו את השיגור הבליסטי מצפון קוריאה, ולדבריהם – הטיל לא עזב את אדמת המדינה ולא היווה איום על ארה"ב.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.