תופעת העיתונאים שעוברים לפוליטיקה מגיעה למגזר החרדי: המגיש דוד חכם יתמודד בבחירות לרשויות המקומיות

תופעת אנשי התקשורת שחוצים את הקווים ועוברים למגרש הפוליטי מגיעה לראשונה למגזר החרדי. איש התקשורת ושדרן הרדיו החרדי, דוד חכם, הודיע היום כי בכוונתו להתמודד כנציג הצעירים החרדים בבחירות המקומיות הקרובות לראשות אחת מהערים במרכז הארץ.

חכם (32) הוא איש תקשורת ושדרן רדיו מוכר במגזר החרדי ונחשב לאחד מתומכיו הגדולים של ח"כ אריה דרעי. בשנת 2001, כאשר דרעי נכנס לבית הכלא מעשיהו, חכם מונה לדובר ישיבת 'שאגת אריה' מחוץ לכותלי הכלא.

בשנים האחרונות הגיש חכם את התכנית "מלווה מלכה" בתחנת הרדיו החרדית 'קול ברמה'. בתוכנית מארח חכם מידי שבוע זמרים להופעה חיה באולפן. כיום משודרת התוכנית בהגשתו של חכם בתחנות הרדיו 'גלי ישראל' ו'רדיו דרום'. בנוסף, משדר חכם תוכניות נוספות ברדיו 'תל אביב'. לתוכניתו של חכם מאזינים מידי שבוע עשרות אלפי צעירים וצעירות חרדים ודתיים (בעלי זכות הצבעה).

בנוסף לזה משמש חכם כיועץ ופרוייקטור של ארגוני חסד גדולים במגזר החרדי.

על החלטתו לעבור מעולם התקשורת למגרש הפוליטי אומר חכם כי "שלושה דברים מרכזיים היוו לי שיקול בהחלטה שלי: היות ובמשך שנים ארוכות אני קשור לארגוני החסד השונים ואני רואה את המצוקה הגדולה שיש החלטתי שאני רוצה להשפיע ולעזור לשכבות החלשות. בנוסף, הקשר שלי עם בני הנוער החרדי שאין להם שום ייצוג לא בכנסת ולא ברשויות המקומיות הביא אותי לעשות מעשה ולהיות הפה שלהם. כמו כן, נושא האפליה במוסדות החינוך הוא שיקול מרכזי בהחלטתי להצטרף לפוליטיקה. בשבועות הקרובים אקבל החלטה סופית באיזו מסגרת ותחת איזו מפלגה אני מתכוון להתמודד".

ולנו לא נותר אלא לאחל בהצלחה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.