"קיבלתי מסר בחלום שטראמפ יהיה הנשיא הבא"(וידאו)

טירוף בציבור החרדי באמריקה שתומך באופן חסר תקדים בדונלד טרמאפ לנשיאות, בנוסף שני מקובלים שהבטיחו לדונלד טראמפ מפורשות: "אתה הנשיא הבא". צפו . { המקובל מבטיח}

טירוף  בציבור החרדי באמריקה שתומך באופן חסר תקדים בדונלד טרמאפ לנשיאות, בנוסף  שני מקובלים שהבטיחו לדונלד טראמפ מפורשות: "אתה הנשיא הבא".

אחד המקובלים שתומך בטרמאפ הרב רוני הכהן מגן יבנה, שניבא בעבר שגלעד ארדן יכבוש את המקום הראשון בפריימריז של הליכוד, שדוד ביטן יתברג במקום ה־16 ותחזיותיו אכן התממשו.  הכהן ניבא כי כי טראמפ הולך לנצח את הבחירות ואנשיו מספרים כי  לישראל היום כי נפגש עם  המועמד הרפובליקני, בה הבטיח לו את ניצחונו.

הכהן אמר ל"ישראל היום": "בליל שבת אני מקבל מסרים בחלומות וכבר לפני כמה חודשים קיבלתי מסר שטראמפ יהיה הנשיא הבא. ראיתי את הדמות שלו ולא ידעתי אפילו מי זה. רק אחר כך גיליתי מי הוא. בחלום ראיתי אותו כמנצח של הבחירות האלה. גם כשאמרו לי שהוא ירד בסקרים לא הייתי מודאג. יש איתו ניסים ונפלאות. דברים שהם נגד הטבע, המפלגה שלו לא רצתה אותו, היו בעיות איתו. הוא נופל וקם. כתבתי לו מכתב שבנבואה ראיתי שהוא יהיה הנשיא. הוא מנהיג מאוד ענייני, קשוח. זה לא משנה. הוא יהיה הנשיא הבא, נקודה".

בחסידות סאטמר הקיצונית,הודיעו לחסידים להצביע עבור הילר קלינטון. לחסידות יש כ־15,000 קולות והם נמצאים בניו יורק הכחולה בלאו הכי כך שקולם לא אמור להוות לשון מאזניים. על פי הערכות שונות בארה"ב, יש כ־400 אלף חרדים שברובם תומכים בטראמפ בזכות השמרנות סביב נושאים דתיים.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אליכם המקטרים אכלתם אותה הרב צדק אתם אפסים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. המגולומן אינו בן תורה מעולם לא למד ו
  והוא גם ניבא וגזר שאלי ישי יקבל 8 מנדטים
  ובהזדמנות אחרת ושהיה לו גילוי אליהו וגילוי אברהם אבינו
  שאמרו לו שירון ניסים יבחר לראש מועצת גן יבנה
  למה בגילוים שלא עם אליהו הוא לא פוטר בעיות ושאלות בגמרא
  או מסביר משהוא מהתורה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. גם אני קיבלתי בחלום ואמרו לי לא להקשיב לדברי הבל. ממקובלים למיניהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב