קבלת הפנים של ילדי לוד לח"כ אשר(וידאו)

ח"כ יעקב אשר ערך היום (ה') סיור בתלמוד תורה "מעוז חיים" המשתייך לזרם התורני של הציונות הדתית במסגרת המוכר שאינו רשמי בעיר לוד.

ח"כ יעקב אשר ערך היום (ה') סיור בתלמוד תורה "מעוז חיים" המשתייך לזרם התורני של הציונות הדתית במסגרת המוכר שאינו רשמי בעיר לוד.

מדובר בת"ת ייחודי אשר שם דגש מיוחד על חינוך תורני אשר לא היה קיים עד היום בעיר לוד, לסיור התלווה נתנאל איזק ראש מטה שר הכלכלה.

ח"כ אשר סייר בכיתות הת"ת, לאחר מכן נערכה ישיבה במשרד הת"ת שם הציג מנהל התלמוד תורה הרב יחזקאל כהן ומנהל העמותה נועם בריידפוס את התפתחות הת"ת שנפתח אך לפני שלוש שנים בלבד ובשנה הבאה ימנה כ-90 תלמידים.

מנהלי הת"ת הודו ואמרו כי חלק חשוב מהתפתחות הת"ת נזקפת לזכותו של ח"כ אשר שמלווה את התלמוד תורה מאז הקמתו בסבך הבירוקרטיה ובמיוחד בהסדרת הרישוי וזכה לסייעתא דשמיא והצלחה בפעולותיו.

ח"כ אשר התפעל מאוד מרמת הלימודים הגבוהה ומהשקעת הצוות החינוכי בתלמידים ובדברים שנשא במקום שיבח את ראש העיר יאיר רביבו אשר מנהל את העיר במקצועיות רבה ומסייע להתפתחות התלמוד תורה.

עוד הוסיף ואמר כי ימשיך בעז"ה לעמוד לימין תלמוד התורה וירתום לכך את משרדי הממשלה, המשוב הטוב ביותר הוא לראות את התלמוד תורה המהווה זרקור של תורה בעיר לוד ובימים שהציבור החרדי מותקף על דרך הלימוד בתלמודי התורה מרענן לראות שגם חוגים שלאו דווקא משתייכים למגזר החרדי בוחרים בדרך חינוכית זאת, חתם את דבריו ח"כ אשר.

לוד 3

לוד 1

לוד 2

לוד 3 (1)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.