ילדי בני ברק קיבלו את חכם שלום כהן בדגלים (תמונות)

המונים מתושבי בני ברק קיבלו את פניו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר״ש כהן, בערב שבת קודש, בבואו לשבות כבוד בעיר בני ברק.

המונים מתושבי בני ברק קיבלו את פניו של נשיא מועצת חכמי התורה מרן הגר״ש כהן, בערב שבת קודש, בבואו לשבות כבוד בעיר בני ברק.

מאות ילדי הת״תים בבגדי שבת ובשלטים צבעוניים עמדו בצידי רח׳ בן דוד ולוו את רכבו של מרן בכניסתו לעיר בשירה וריקודים, כשאופנועי כבוד מלווים את השיירה. סמוך לביתו של חבר מועצת חכמי התורה הגר״ש בעדני, יצא הגר״ש מביתו מלווה בראש העיר הרב חנוך זייברט, חברי מועצת העיר ורבנים נכבדים לקבל את בואו של מרן.

הגר״ש בעדני ברך את מרן על בואו לעיר בני ברק ואמר שבוודאי שהותו של צדיק עושה רושם. מרן הגר״ש כהן ברך אף הוא את כל המלווים והנכבדים בברכת כהן והשיירה נסעה ברחובות בני ברק עד למקום שהותו של נשיא מועצת החכמים.

במהלך השבת הגיעו אלפים מתושבי העיר לבתי הכנסת לשמוע את דבריו של מרן ראש הישיבה שתקף בחריפות את אלי ישי ואסיפר  לעיני אלפי בני התורה הספרדיים, כי  ראה בדרך לבני ברק  שלטי בחירות של ח"כ אלי ישי עליהם התנוסס הכיתוב:  "בכל ביתי נאמן הוא", "מה זה בכל ביתי נאמן הוא? תהה חכם שלום,  כשהיה בביתי היה נאמן,  עכשיו לצערנו הלך לבית אחר – בית הכסא". אמר.

הגר"ש כהן רמז בדבריו למנהיגה הרוחני של מפלגת 'העם איתנו'ואמר: "מרן זה מרן, אבל כשנהיה מרנן בגימטריה זה מרק".

צפו:  כך חיבב הרב שך את חכם שלום
[alooma ref="c46f9d9207f191b8fde9bcb09ee9e46b.mp4" src="1" autoplay="1" pid="0"]
חכם 14 חכם 13 חכם 11 חכם 9 חכם 7 חכם 6 חכם 5 חכם 2

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. דרעי יודע לארגן יפה.

    כולנו עושים נחת רוח למרן זצ"ל – מצביעים אלי ישי!!!

    שסניק שרוף לשעבר |
    הגב