קדחת הווטאספ: "לא להפיץ שמועות"

במהלך הלילה החלו נפוצו שמועות שונות על קרבות בתוך שכונת ס'עגיה בעזה.ח"כ ציפי חוטובלי פרסמה היום בעמוד הפייסבוק שלה קריאה לאזרחים לחדול להפיץ שמועות ברשת הווטסאפ "חברים, כולנו מוקפים בשבועות האחרונים בשמועות קשות. כל אחד מאיתנו אחראי שלא להפיץ, על מנת לשים סוף לתגובות השרשרת הלא מבוססות בוואטס- אפ.

קדחת השמועות באפליקצית הווטאסאפ עוררה דאגה רבה בקרב תושבי ישראל ובעיקר בני משפחותיהם של החיילים הלוחמים בעזה.
במהלך הלילה החלו נפוצו שמועות שונות על קרבות בתוך שכונת ס'עגיה  בעזה.  מחמת כבודם של המשפחות לא נרחיב בנבכי השמועות.
בעקבות גלי השמועות המופצים בשבועות האחרונים, סגנית שר התחבורה ח"כ ציפי חוטובלי פרסמה היום בעמוד הפייסבוק שלה קריאה לאזרחים לחדול להפיץ שמועות ברשת הווטסאאפ :
"חברים", היא כותבת, "כולנו מוקפים בשבועות האחרונים בשמועות קשות. כל אחד מאיתנו אחראי שלא להפיץ, על מנת לשים סוף לתגובות השרשרת הלא מבוססות בוואטס- אפ. זה חלק מהלוחמה הפסיכולוגית של חמאס".
 "שיתוף פעולה עם הפצת השמועות מייצר דה מורליזציה ומכניס לחרדה חינם  או את עצמכם כשותפים במאבק במלחמה הפסיכולוגית הזו." היא כתבה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. תודה לבורא עולם, על כל מה שאתה עושה לנו, כל כך הרבה ניסים, אף על פי שאנו לא עושים את רצונך.
  רוב עם ישראל לא שמרים שבת, (כי עכשיו כולם ישמרו), ואף על פי כן אתה ממשיך לשמור עלינו.
  רוב בנות ישראל הולכות עם לבוש "פרוץ" שמכשיל את בני ישראל (מעכשיו כולם ילכו בלבוש כמו שצריך), ואף על פי כן אתה בורא עולם ממשיך לשמור עלינו.תודה רבה.
  (היות והאישה החטיאה את האדם בעץ הדעת, היא צריכה להתלבש עם לבוש יותר ארוך מהגבר, חולצה סגורה עד הצוואר, שרוול עד מאחרי המרפק, ושמלה ארוכה שמגיעה עד שבעה סנטימטר מהריצפה, ו"שאל".

  ודרך אגב, גדול עוון המחטיא יותר מהחוטא, ואם יש מישהי שנראת כשומרת תורה ומצוות, והיא לא הולכת כך, (בלבוש צנוע) אז זה לא בסדר.

  ועוד יש בנים ובנות שהולכו עם לא יהודיות/יהודים לצערנו. (ומעכשיו זה לא יהיה יותר, בני ישראל ובנות ישראל, רק יתרחקו מהגוייות/גויים). מתערבים בגויים, ואתה הבורא עולם ממשיך לשמור עלינו, תודה רבה מלך העולם, אדון הכל. לזכור: כשאנו חוטאים, אנו עלולים לפגוע בכל עם ישראל. ח"ו.

  עם ישראל כולו מצטרפים לתפלה להקב"ה, רק ד׳ שומר עלינו – על כל עם ישראל, ולא כיפת ברזל, ישתבח שמו לעד. גם כיפת ברזל היא עצמה נס מד' כי לפי התכניות לא היתה אמורה לעבוד. ואנחנו רק ללמוד, להתפלל – לא להפסיק. "לסמוך "רק" על הקדוש ברוך הוא".

  פעם ראשונה שמרן שליט"א מרח' חזון איש 5 ב"ב, אמר לנו לחזק הצניעות אצל נשי החרדים. מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן הגיב לנפילות הרסיסים בבני ברק ואמר כי "רוצים להראות לנו שגם בבני ברק צריכים לחזור בתשובה". ובפרט צניעות החרדים.

  'כיפת ברזל' יירטה ארבע רקטות. רסיסים של הטיל המיירט נפלו בבני ברק. לא דווח על נפגעים או על נזק. מרן הגראי"ל שליט"א אמר ביום שישי לפני שבת קודש: שרוצים להראות לנו שגם "בבני ברק" צריך לחזור בתשובה, בפרט הצניעות של נשי החרדים שלנו צריך הרבה חיזוק ושיפור.

  להלן שמות מאלו שנפצעו במבצע צוק איתן. נא להתפלל מיד, לשם ית' לרפואתם:
  פרקי תהלים: יג כ קכא קל קמב קנ

  גיל בן מיכל
  אוהד בן אליס גנון
  מרדכי חי בן ברכה יהודית
  ישי דב בן נרי
  עמוס בן סיגל
  אוהד בן רות
  בן ציון בן רחל
  איתי אהרון בן אילנה
  משה אלעד בן עיתיאל
  רסאן בן רפיקה

  חז"ל אומרים, ״כל המתפלל על חבירו נענה תחילה״ 
בשורות טובות!

  א שִׁיר, לַמַּעֲלוֹת: אֶשָּׂא עֵינַי, אֶל-הֶהָרִים מֵאַיִן, יָבֹא עֶזְרִי.
  ב עֶזְרִי, מֵעִם ד' עֹשֵׂה, שָׁמַיִם וָאָרֶץ.
  ג אַל-יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ; אַל-יָנוּם, שֹׁמְרֶךָ.
  ד הִנֵּה לֹא-יָנוּם, וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר, יִשְׂרָאֵל.
  ה ד' שֹׁמְרֶךָ; ד' צִלְּךָ, עַל-יַד יְמִינֶךָ.
  ו יוֹמָם, הַשֶּׁמֶשׁ לֹא-יַכֶּכָּה; וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה.
  ז ד' יִשְׁמָרְךָ מִכָּל-רָע: יִשְׁמֹר, אֶת-נַפְשֶׁךָ.
  ח ד' יִשְׁמָר-צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה, וְעַד-עוֹלָם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב