קואליציה במשבר. מקלב: "ישיבה עם ליברמן מזיקה לחרדים". כהן: מחכים שרה"מ יפנה" • ראיון (הקלטה)

חוק הלאום יחד עם חוקים נוספים מערערים על שלמות הקואליציה ועלולים להביא להקדמת הבחירות. ח"כ מקלב: "מצווה להוציא את 'יש עתיד' מהקואליציה". ח"כ איציק כהן: "ממתינים לפניה מנתניהו בעצמו". האזינו.

מאז חזרה הכנסת לפעילות במושב החורף, נדמה שכל יום שעובר מקרב את הבחירות בכמה חודשים נוספים. רק שנתיים עברו, אבל קואליציה כל כך מקרטעת, מפוזרת ומפולגת לא הייתה כאן כבר הרבה זמן.

למרות האינטרס המובהק של כולם להאריך את חייה של הממשלה הגוועת, אפילו באופן מלאכותי, לא מצליחים חברי הכנסת להתאפק. הם ממשיכים את ההשתוללות סביב חוקים שערורייתיים והצהרות תוקפניות, שמקרבים את קיצה של הקואליציה הסוערת.

חבר הכנסת אורי מקלב תוקף הערב את רה"מ ואומר: "רה״מ עסוק בלהדוף את דנון מצד אחד ואת יש עתיד מצד שני, לא ניכנס לקואליציה , רה״מ לא איש אמין, אמר מקלב בראיון למשה גלסנר במהדורה המרכזית של 'קול ברמה', והוסיף כי אחרי הבחירות נתניהו לא בהכרח המועמד להרכבת הקואליציה.

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

עוד הוסיף מקלב כי "להוציא את יש עתיד מהקואליציה זו מצווה, ישיבה עם ליברמן מזיקה לציבור החרדי.

ח"כ איציק כהן מש"ס אומר הערב כי בש"ס מחכים שרה"מ בנימין נתניהו יפנה אליהם בעצמו בהצעה להיכנס לקואליציה ולא ישלח שליחים כדוגמות יו"ר הקואליציה.

בראיון שהעניק למהדורה המרכזית ב'קול ברמה' אמר ח"כ כהן כי: "פוליטיקה זה לא משחקי ברוגז, אלקין פנה אילנו בהצעה להיכנס לקואליציה אך אנו מחכים שרה"מ יפנה בעצמו, כרגע לא ידוע לי שרה"מ פנה".

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

בתוך כך, ח"כ יעקב ליצמן נכנס הערב למעונם של האדמו"רים מבעלזא וויז'ניץ לעדכנם במשבר הקואליציוני ובאפשרות להליכה לבחירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.