קובי אריאלי עונה לדרוקר ובן כספית

לאחר שהאשימו אותו בהזדמנויות שונות בכך שהוא מחפה על שרה נתניהו, הסאטיריקן ואיש התקשורת החרדי משיב מלחמה {"מלוכלך ולא קולגיאלי"}

משיב אש: לאחר שהואשם בשנה האחרונה כמי שמחפה על רעיית רה"מ, שרה נתניהו, בשל קשריו עם בני הזוג והחשש מפניהם, מגיב הסאטיריקן ואיש התקשורת החרדי, קובי אריאלי, בפוסט מיוחד שהוא מפרסם.

"פעמיים בשנה האחרונה מצאתי את עצמי בלב סערה קטנה, פעמיים באותו הקשר. במרץ השנה, קבע רביב דרוקר ב"הארץ" בעקבות מפגש באולפן ערוץ 10 שאני וחבריי "יודעים דברים על נתניהו ומפחדים לדבר", ולפני שבוע פרסם בן כספית במעריב דברים בסגנון דומה. הוא סיפר על מסיבה בביתי בהשתתפות עיתונאים שבה "עלו דברים" מהסוג הזה. ושוב, המסקנה היתה דומה: הם מ-פ-ח-ד-י-ם", פותח אריאלי את דבריו.

אריאלי מוסיף: "בשתי הפעמים זה היה מלוכלך ולא קולגיאלי בכלל. במקרה של דרוקר זה היה פוגעני במיוחד ומאוד לא נכון עובדתית; אצל בן זה היה רך יותר. אני סולח לשניהם גם כי אני אוהב אותם ומיודד איתם וגם כי אני מכיר היטב את הרקע לפרסומים.

קוראים לזה שגעת, קוראים לזה טרפת. האובססיה של שני החברים לנתניהו ובעיקר לשרה נתניהו חרגה מזמן מהנורמה העיתונאית ולמעשה גם האנושית. שניהם מקדשים מלחמה על ראש הגברת, לכודים בה ללא יכולת להיחלץ ומבזבזים על זה זמן ומשאבים נפשיים. נדמה לי שלא היה כדבר הזה בעבר. שגעון לדבר אחד שהולך ומתעצם ושורף בדרכו עוד ועוד".

בהמשך הדברים כותב אריאלי: "כך למשל נוצר במוחם מצג השווא של קהילה נאמנה הסובבת את הזוג נתניהו ומתנהלת באמצעות פחד ואימה. כיון שאצל שניהם הוצגתי כחבר בכיר בקהילה הזו, עלי לצחוק צחוק גדול ומתגלגל. איני חייב לבני הזוג נתניהו דבר, איני סמוך על שולחנם וכל שכן שאיני מפחד לא ממנו ולא ממנה. אני מכיר אותו על מעלותיו וחסרונותיו, מעריך אותו ומצביע עבורו בבחירות. אני מכיר אותה ומעריך אותה על מעלותיה וחסרונותיה, אבל את דעתי האישית עליה לא תשמעו לעולם ברבים מפני שהיא לא רלוונטית. היא אשה פרטית והעיסוק הציבורי המתמשך בחייה מגונה מאוד. בין חבריי אומר מה שאני רוצה למי שאני רוצה. אני מרבה לרכל על בני הזוג נתניהו, זאת משום שהם סלבס על. יש לי אפילו חיקוי נהדר של שרה נתניהו. גם על שלומי שבת אני מרכל ואפילו על דרוקר וכספית עצמם. לשם כך תצטרכו להיות חברים שלי. לא בעיתון, לא ברדיו ובטלויזיה ולא בפייסבוק.

אבל במקום שיש שגעת וטרפת, הכללים הם אחרים, כנראה, ומטרת העל מקדשת כל אמצעי…על כן צריך לומר לאזרחי ישראל: סורו נא מעל אהלי האובססיה הזו. רכלו על הגברת הראשונה ככל שתירצו, זה טבעי וזה לאומי, אבל דעו להבדיל בין רכילות לבין מהות. האמינו לי כי הכל בסדר ואין סיבה לדאגה".

בסיום הפוסט פונה אריאלי לפרשנים וכותב: "ולרביב ובן, שני אנשים מוכשרים ומלאי הומור צריך לומר: די כבר. מחר מתחילה שנה חדשה. בואו נסכם שב2016 משחררים קצת בנושא הזה. כמות הזמן שתתפנה לכם אם תמחקו מרשימת התגיות שלכם את שרה נתניהו תותיר זמן לכל כך הרבה תחקירים חשובים ועקרוניים, עד שאתם והעם היושב בציון תודו לי בנשיקות על העצה הזו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.