קודם פיטוריו של דירנפלד – מהומה בעירייה: "אני בוגד בחרדים?" (וידאו)

סערה בישיבת המועצה: דקות לפני השעיית מרדכי דרינפלד מהקואליציה העירונית, התפתח בישיבת המועצה עימות סוער בין הנציגים החרדים לחברי האופוזיציה: "את כל הכסף העברנו לבית שמש הותיקה", טען חבר המועצה משה מונטג. צפו

בישיבת מועצת העיר בית שמש אמש התפתחה מריבה קולנית שכמעט הביאה להפסקת הישיבה. ראש העיר משה אבוטבול וחבר מועצת העיר החרדי משה מונטג התעמתו עם חברי מועצת העיר מהאופוזיציה ריצ'ארד פרס ומוטי כהן. המירבה הקולנית קדמה לקרע החרדי בפיטוריו של ח"מ העיק מרדכי דירינפלד שהצביע נגד הקואליציה. צפו

הויכוח בין הצדדים יצא משליטה, היה בנושא העלאת הארנונה במסחר בשיעור של כ-40% ולפרטיים בשיעור של 6.27%, מה שגרם להתלהטות יצרים. חבר מועצת העיר, ריצ׳רד פרס זרק שטרות כפרובוקציה להעלאת הארנונה.

אך אחרי ישיבת מליאה סוערת וארוכה שדנה בהעלאת הארנונה, עברה ההצעה להעלות את הארנונה חבר המועצה החרדי מרדכי דירינפלד, הצביע בניגוד לחבריו בקואליציה ולמה שהוסכם בישיבת ההנהלה שקדמה למליאת מועצת העיר, הוא הצביע נגד ההעלאה היות וראש העיר לא הסכים לעדכן את טבלת ההנחות של משרד הפנים.

לטענת חבר המועצה החרדי, לא ייתכן שיעדכנו את טבלת הארנונה מבלי שיעדכנו אף את טבלת ההנחות וכפי שמקובל בערים אחרות.

ראש העיר, משה אבוטבול שמיד בתום הישיבה העביר לדרינפלד את מכתב ההשעיה עד לברור העניין וכרגע, אין ראש לוועדת הכספים בעיר.

במהלך היממה האחרונה גייס חבר המועצה החרדי חתימות מרוב הנציגות החרדית בעיריה. "אין שום זכות קיום לנציגות החרדית אם לא מצליחים לתת הנחות בארנונה למשפחות ברוכות ילדים", התבטאו כמה מחברי המועצה החרדיים בהבהירם את עובדת חתימתם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.