הרב יוסף תמך בקול ברמה וחזר בו

לראשונה: שלוש תחנות מעבירות בשידור חי את שיעורו השבועי של הראשל"צ הגר"י יוסף: קול חי, קול ברמה ורשת מורשת. לאחר הפוגה 'קול ברמה' שבו לשדר את השיעור השבועי, מנגד הראשל"צ מפרסם היום מכתב המתנגד לשידור השיעור השבועי ב'קול ברמה' {קרב התחנות}

לראשונה: שלוש תחנות מעבירות בשידור חי את שיעורו השבועי של הראשל"צ הגר"י יוסף: קול חי, קול ברמה ורשת מורשת. בסיכום שהושג בין בית הראשון לציון למנכ"ל רדיו "קול ברמה" אריאל דרעי: שיעורו השבועי של הגאון הרב יצחק יוסף יועבר בשידור חי ברדיו "קול ברמה" זאת לאחר הפוגה ארוכה בה לא הועבר השיעור ברדיו.

"תלמידי חכמים מרבים שלום בעולם".שיעורו השבועי של מרן הראשון לציון, הגאון רבי יצחק יוסף יועבר החל מהשבוע בשידור חי ברדיו "קול ברמה" מבית הכנסת "היזדים" שבירושלים. כך בסיכום חשאי שהושג בין מנכ"ל תחנת הרדיו לראשון לציון, בתיווך וסיוע של רבנים בכירים במגזר הספרדי, בהם חברי מועצת חכמי התורה.

באיגרת ששיגר מנכ"ל תחנת הרדיו לפני כחודש נאמר, "הנה ראינו לייקר ולכבוד להעביר את שיעורו השבועי של כבודו בתחנת הרדיו 'קול ברמה' אשר יסודה ומוסדה בקודש על ידי מורינו ורבינו פאר הדור והדרו הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, לתועלת ולזכות הרבים המאזינים לרדיו בכל רחבי הארץ, אשר נפשם תאווה לשמוע דבר ה'".

דרעי הוסיף וציין, "באנו בכך להסיר דעת המלעיזים והמשטינים ומחרחרי הריב ולהרבות אהבת ישראל ואחדות העם".

הראשון לציון שיגר את המכתב באמצעות שליח מיוחד בחזרה אל מנכ"ל הרדיו כשהוא כותב בכתב ידו את המילים "מאשר" ומוסיף את חתימתו.

צפו במכתב

מרדיו "קול ברמה" נמסר, "אנו גאים להיות תחנת הרדיו החרדית-ספרדית המובילה בישראל שתמשיך להציע את התכנים הרלוונטיים והאהובים למאזיניה. שיעורו השבועי של הראשון לציון, הגאון הרב יצחק יוסף, שיועבר בשידור חי לאחר שיעורו של אביו, מרן הרב עובדיה יוסף זצוק"ל, יגרום בוודאי לברכה ושמחה, לכל המשתוקקים לשמוע את דבר ה'".

לעומת זאת במכתב שפרסם הראשל"צ הערב (מוצ"ש) הוא כותב: "הנני לברך בזה את הנהלת רדיו מורשת וכן את הנהלת רדיו קול חי שמעבירים את השיעור במוצ"ש בלוויין מביהכ"נ היזדים, וראיתי להודיע בזה שאין רשות לאף רדיו לשדר את השיעור ללא אישורי".

עוד כותב הראשל"צ: "ובלאו הכי שומר נפשו ירחיק עצמו מהאזנה לכלי תקשורת שאינם נשמעים לגדולי ישראל".

מכתבו של הראשל"צ הערב בו הוא אוסר על תחנת הרדיו קול ברמה להשמיע את שיעוריו

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי למד מעראפאת בהסכם אוסלו התהפך. ימח שמם אמן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. בינינו השיעור הזה רדוד ולא מתקרב לשיעור מרן ע"ה
  תלמדו ספרי מרן ע"ה הוא המאור הגדול
  הבן הזה יותר פוליטיקאי מרב
  נא להתלונן ע"פ חוק זה אסור

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. פשוט לא להאמין דיקטטורה רבנית ועוד הוא אמור להיות א פוליטי

  נאור |
  הגב
 4. דורעי נתן הוראה..אווייייייי כמה הרב אמנון יצחק צדק!!!

  אלדד |
  הגב
 5. מרן בוכה מלמעלה מה מנסים לעשות לרדיו שלי ?? ועוד מי מנסה ???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • צודק!
   זה לא יאומן,
   רדיו קול ברמה מלא בתורה כמעט מבוקר עד ליל…
   ובשס נלחמים בתורה – זה כבר הפך לעובדה!

   שיוציאו סלוגן:
   "שס – נלחמים בתורה!!"

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. יישר כל לכם כמה טוב השם יתברך אין עליכם גם בצפון הרחוק בקרית שמונה אוהבים לשמוע אותכם

  חנה |
  הגב
 7. יישר כח קול ברמה אל תקשיבו ותאמינו לאף אחד וטוב שמוטי לביא הלך אין להצטער יש תחליף פי 1000 יותר טוב ישורון תורגמן רהוט ישיר ויודע לעורר ענין רק חוזרים בתשובה מבינים את חשיבותכם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב