עבריינים מונעים את הפצת שיעור הראשל"צ

מהומה במהלך שיעורו השבועי של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף: טכנאי תחנת הרדיו 'קול ברמה' זנכח במקום על מנת להעביר את השיעור בשידור חי הותקף על ידי משתתפים בשיעור. הרב יצחק יוסף התבטא על אנשי הרדיו: "רשעים חצופים". הנהלת 'קול ברמה' הגיבה: "עבריינים חובשי כיפה מונעים את הפצת שיעור הראשל"צ, נגשי תלונה למשטרה" {קול ברמה}

מהומה במהלך שיעורו השבועי של הראשון לציון הגאון רבי יצחק יוסף: טכנאי תחנת הרדיו 'קול ברמה' שנכח במקום על מנת להעביר את השיעור בשידור חי הותקף על ידי משתתפים בשיעור. הרב יצחק יוסף התבטא על אנשי הרדיו: "רשעים חצופים". הנהלת 'קול ברמה' הגיבה: "עבריינים חובשי כיפה מונעים את הפצת שיעור הראשל"צ, נגשי תלונה למשטרה".

כבר בשבוע שעבר "קול ברמה" חזרה לשדר במפתיע את השיעור השבועי של הרב יוסף בבית כנסת "היזדים" בירושלים, אחרי הפסקה בת שנה – כך שודר שבוע שעבר לראשונה בשתי הרשתות היריבות, "קול חי" ו"קול ברמה", כך היה גם השבוע, אלא שבמהלך השיעור התעוררה מהומה כאשר נציג 'קול ברמה' הותקף וסולק על ידי משתתפים בשיעור.

הראשל"צ הגר"י יוסף שהיה ער למהומה התבטא בפני הגר"ב שמואלי שישב לצידו: "שנה שלימה לא העבירו את השידור, ועכשיו באו להפריע. רשעים מרושעים. זה 'תורה דרבים', שנה שלימה לא העבירו את השיעור שלי, החרימו את השיעור שלי שנה שלימה, עכשיו באים, איזו חוצפה".

הראשל"צ הוסיף: "זה צבי עמאר, הרשע הזה מצרפת, רשע גדול, הוא ואריאל דרעי, רשעים גמורים".

ב'קול ברמה' לא נשארו חייבים והגיבו: "אנו מצטערים להיווכח כי עבריינים חובשי כיפה מנסים למנוע בכוח הזרוע את הפצת שיעורו של מרן הראשל"צ הגאון הרב יצחק יוסף שליט"א תוך שהם מכים עובדים וגורמים נזק כבד לציוד. מי שמצוי בסוד הדברים יודע בבירור את השתלשלות העניינים האמיתית הרחוקה מזו שאותם עבריינים מנסים להציג".

"בכוונתנו למצות את הדין עם העבריינים וכבר הערב תוגש תלונה למשטרה בצירוף הוכחות וראיות כנדרש. קול ברמה ימשיך לשדר לרבבות המאזינים תוכן תורני ואיכותי ושום אלימות או עבריינות לא תוכל לעצור אותנו מלמלא חובה זו". הגיבו בתחנה.

10 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרקי יהרוס את שס לגמרי עד היסוד
  תזכרו דברי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. יש מספיק רבנים טובים ואולי הטובים ביותר בקול ברמה ולא חיבים לישמוע בכוח את השיעור כניאה שהרב הראשי הוא לא רב של כוווווווווווווווווווווווולם…………….. כניראה שאוציא את הספרים שלו מהבית

  אילנה |
  הגב
 3. שימו לב יש כאן הקלטה בתוך הקלטה ברקע יש קולות ילדים וזה שקוף שהלבישו את זה , זה רק יזיק לרב יצחק ומי שעשה זאת יתן את הדין.

  אלי |
  הגב
 4. צבי עמר ישר כמו פלס אני מכיר אותו אישית. לעומת זה דרעי ימח שמו וזכרו גרם ל1800 יהודים למות על קידוש ה' בגלל חברותו עם השמאל
  למרות התראות כל כל כן כל גדולי ישראל הוא המנוול רקד על הדם שלהם והוא גם גנב בלועא של כסף
  מרן ע"ה אמר עליו שהוא רשע מרושע זה די והותר
  רטרואקטיבית מבינים למה הראשל"צ הרב שלמה עמר לא רצה הרב יצחק הוא צפה בעיניו הטהורות החרבן

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. וזהו רב שאני לומדת מספריו ושאביו הקים את תחנת הרדיו הנהדרת הזו אוי נא לנו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. מה נגיד? להגדיל תורה ולהאדירה לא במקום חשבונות אישיים עאאלאאק .. פשוט בושה. והרב יצחק מחילה אבל זה לשון הרע ככה לדבר סתם

  יגר |
  הגב
 7. דרעי הבזוי גורר את הרב יצחק להשפלות והציבור מתחיל לקלוט מי זה הרב הראשי ייענו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כניראה שהוא לא רב ראשי של כוווווווווווווווווווולם

   אילנה |
   הגב