קול דמי אחינו זועק- כבר זמן רב / ארל'ה יקטר

"דם יהודי איננו הפקר! גם אם השופך אותו מתיימר להיקרא יהודי". ארל'ה יקטר, מגנה את התקיפה הנוכחית ואת כל רשימת התקיפות הארוכה של פורעי החוק

מדוע בתפילין של ראש הפרשיות מחולקות בנפרד ובתפילין של יד הכל מחובר? כיון שבראש אתה יכול לחשוב ההפך מהשני, אבל עם היד ששם הכל מחובר יחד, צריך לנהוג במחובר, באחדות- ביחד. ואין להרים את היד על אף אחד מישראל .

כל המדינה על גלגלים- תקפו חייל בשכונת מאה רשעים. מה חדש בזה? מה השתנה? כבר שנים שאותם רוצחים זורקים אבנים על אוטובוסים עם יהודים חרדים, בדרך לכותל המערבי מקום שהשכינה לא זזה הימנו. באוטובוס יושבים אנשים נשים וטף, ילדים קטנים שבוכים ורועדים לעבור בשכונת מאה שערים.

אותם פושעים רדפו אחרי חברי הכנסת הרב גפני והרב מקלב, עשו הפגנות מתחת הבית של ח”כ מוזס , הפגינו נגד ח”כ מאיר פרוש , זרקו פצצות סירחון בבית ראב”ד העדה החרדית ר' משה שטרנבוך, הכו את הקבלן אריה גולובנציץ', נתנו מכות לאיש החסד ר' אברהם סלונים- ועדיין הם מסתובבים חופשי.

צעקו בתוך בית המדרש בשבת שובה יום אחרי ראש השנה על כ”ק האדמו”ר מדושינסקי, רדפו את האדמו”ר מתולדות אהרון, שפכו סולר על ארון החשמל של אריה י. בגלל מחלוקת הקברים.

יהודי שסבל מקוצר נשימה ונחנק משרפת הפחים בהפגנה- לא יחזור לחיים. אותו יהודי שנסע באופנוע בדרך לבית ונתקל בפח בוער על הכביש ונהרג במקום- לא יחזור לילדיו.

אותם רוצחים שזרקו אבנים וסלעים על יהודים יראי שמיים בזמן קבורת עצמות בבית העלמין ביסודות- מסתובבים חופשי.

והרשימה עוד ארוכה ומתארכת, ידיהם מגואלות בדם יהודי- יש להוציאם אל מחוץ לחוק, לנהוג עימם כפי שמתנהגים למחבלים- עונשי מאסר ארוכים, הריסת בתים וכן על זאת הדרך.

כי דם יהודי איננו הפקר! גם אם השופך אותו מתיימר להיקרא יהודי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.