קוסם ליום הולדת

קוסם ליום הולדת זאת אטרקציה אולטימטיבית לכל מסיבת יום הולדת. מעבר לזה שהיא מצחיקה ומבדרת, היא מעוררת סקרנות וחושפת את הילדים לתגליות ועולם של תוכן חדש ואחר ממה שהם רגילים אליו.

כל ילד רוצה להיות קוסם

קסמים הם מעוררי סקרנות ועניין, הם מרתקים, מרגשים ושובי לב. כשילדים צופים במופע קסמים הם נשארים לרוב פעורי פה. כשהקוסם משתף אותם בקסמים, הם מרגישים על גג העולם. הקוסם או הקוסמת מלמדים אותם טריקים וקסמים, הם מתאמנים על זה זמן מה ומחקים את כל תנועותיו וזריזות הידיים שלו. האשליה שטמונה בקסם מעוררת התלהבות והרבה עניין.

מופע קוסם ליום הולדת לכל גיל

מופע קסמים מתאים לכל גיל החל מגיל 3- 99. הרי להגיע ל100 זה גם סוג של קסם. מופע קסמים מתאים לימי הולדת וגם אירועי שמחה אחרים כגון בר מצוה, או בת מצווש. המופע מתאים לכל אחד, כולם נמשכים ללא ידוע וסקרנים לגלות איך וכיצד קורים דברים, מקווים שאולי יש ניסים בעולם ויש איזו יד מכוונת וקסמים מעצימים את התחושה הזו ומגרים את הדמיון בכל גיל.

איך מתנהל מופע קוסמים ביום ההולדת?

במופע קסמים יש מגוון של אביזרים בהם נעזר הקוסם. הקסמים כוללים קסמים קלאסיים ותמיד יש חידושים. גם קסמים שצפינו בהם בעבר עדיין מפתיעים כל פעם מחדש. הילדים ביום ההולדת יתרגשו מקופסת הקסמים של הקוסם שתגשים להם משאלה. הם יתרגשו מהיונה שיוצאת מהטפחת או מהארנבת שקופצת מהכובע. השילוב של החיות מלהיב ומרגש. מופע קוסמות ביום הולדת נמשך בערך כשעתיים. הוא מתחיל קצת אחרי שכולם מתאספים ונחשפים לכל האביזרים של הקוסם. המופע מתחיל כשהקוסם משלב בתוכו בלונים ומוסיקה ומשתף את ילד/ה יום ההולדת ואת שאר האורחים במגוון קסמים, מחלק פרסים ומצחיק את הילדים בפעלולים. הוא משלב במופע הקוסמות את טקס העוגה ומלמד מספר קסמים.                                                                              

קוסם ליום הולדת זאת בחירה מושלמת, במחיר שניתן לעמוד בו. אתם תצפו בילדיכם מתרגש כשהוא הופך לקוסם ביום המיוחד שלו ונהנה מחוויה בלתי נשכחת עם חבריו.    אתר לגדול הוא אינדקס המיועד למשפחות ולילדים ומרכז בתוכו אינפורמציה מקיפה אודות קוסם ליום הולדת. האתר מציע מגוון רחב של מופעי קסמים המופיעים בכל הארץ ומותאמים לגילאים השונים של הילדים. ניתן להתאים את מופע הקסמים בדיוק מוחלט לאירוע שלכם בקונספט בו אתם מעוניינים. התקשרו עוד היום לטלפון מספר: 072-2211144 ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר רלוונטית לאירוע שלכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.