"החרדים טפילים; מתייחסים לאישה כמו לכלבה" (הקלטה)

הסתה ללא הפסקה • שדר 'רדיו ללא הפסקה', רון קופמן, שובר שיאי הסתה ושנאה נגד הציבור החרדי: "החרדים זה הדבר הכי פרמיטיבי שיש…יותר מאמזונס שם אולי מתייחסים לאשה יותר טוב, בעולם החרדי מתייחסים לאשה ככלבה ולא מוכנים שהם ידונו במקומם" • האזינו לדברים החמורים { קופמן מסית}

הסתה ללא הפסקה: דברי בלע חסרי תקדים בחומרתם ובשפלותם נשמעו במהלך שידור תוכניתו של רון קופמן ברדיו 'ללא הפסקה' כנגד הציבור החרדי.

בתחילה תקף את  הציבור הדתי לאומי, ואמר "שצריך לסגור את כל ישיבות ההסדר שהם חממה לטרוריסטים". לאחר מכן עבר להשתלח ולפעור את פיו כנגד הציבור החרדי: "יש לנו שר בריאות פרמיטיבי,  אדון יעקב ליצמן, שמתנגד למינוי נשים בבתי דין עקב חששם של החרדים…החרדים זה הדבר הכי פרמיטיבי שיש יותר מאמזונס שם אולי מתייחסים לאשה יותר טוב, בעולם החרדי מתייחסים לאשה ככלבה ולא מוכנים שהם ידונו במקומם".

קופמן, ידוע בסגנונו הבוטה והמשתלח, אולם נדמה כי הפעם הוא "התעלה על עצמו", כאשר לאורך כל השידור הוא חזר על אמירותיו וקביעותיו השקריות בויראציות שונות, כשהוא מלווה אותן בשפה גסה ונמוכה במיוחד.

במהלך השידור עלו לתכנית מאזינים שונים שמחו על הדברים החמורים, אולם הם נתקלו במחזור הטקסטים המרושעים ע"י המסית באולפן.

אחרים, שניסו להעמיד את קופמן על טעותו שמעו אמירות דומות. כך למשל מאזין שאמר לשדרן הפרובוקטיבי כי ההאשמות שלו נגד הציבור החרדי הן ללא בסיס ונובעות מחוסר היכרות עם הציבור החרדי והדתי, שמע ממנו את התגובה הבאה: "אני לא בא ואומר לך שהציבור החילוני הוא איכותי, הבעיה שלי עם הציבור הדתי היא שהם כופים עליי…אני לא רוצה לאכול לא כשר, אני לא מוכן ששום חניוק שזה טפיל יכפה עלי את ערכיו, ברגע שכופים עלי את ערכיהם, שלא לפתוח רשת בשבת יש לי בעיה עם זה"..

יצוין כי במהלך התכנית השמיע קופמן "פנינים" נוספות, אולם מפאת שפת הביבים שבה השתמש נחסוך מציבור הגולשים את שמיעתן.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. האט הער געזוגט! אז אמר! מילא היה מחדש משהו, סך הכל מיחזר אשפה מוכרת וממוחזרת. צר לי לומר, אני כבר התרגלתי לכך שכל חילוני שמכבד עצמו, חייב לפתוח על הציבור החרדי את כל הג'ורה שלו. אין צורך להתרגש!

    יהודה |
    הגב