קופמן כינה את רגב 'בהמה' והושהה

בעקבות ההתבטאויות הפוגעות והמעליבות של קופמן כנגד מירי רגב הרשות הלאומית החליטה להשהות אותו מהקמפיין. {"שומרי הדרך"}

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים הדיחה את העיתונאי ובעל פה הג'ורה, רון קופמן מקמפיין "שומרי הדרך".

באופן ביזארי החליטה הרשות להציב  בחזית דווקא את רון קופמן מי שידוע בהשתלחותו חסרת הרסן בציבור החרדי אותו נוהג לכנות כינה 'טפילים', אלא שההיסטוריה של קופמן לא הפריעה לרשות לבטיחות בדרכים להציב את הבריון השכונתי כפרזנטור הלאומי לתפארת מדינת ישראל.

אלא שקופמן לא היה חכם והכשיל את עצמו,  בזמן שהוא מככב בתשדירי הרשות, הוא פתח את הפה כנגד שרת התרבות והספורט מירי רגב מה שהוביל להשעייתו מ"רדיו ללא הפסקה" – כך פורסם בחדשות 2.
מנכ״ל הרשות לבטיחות בדרכים, רו״ח מרדכי מודי בהירי, החליט להשעות את השתתפותו של העיתונאי רון קופמן מהקמפיין שמפרסמת הרשות באמצעי המדיה השונים.
בהירי קיבל את ההחלטה בעקבות ההתבטאויות הפוגעות והמעליבות של קופמן כנגד שרה בממשלת ישראל. הרשות הלאומית חושבת כי אין זה ראוי שפרזנטור מטעמה יתבטא באופן הזה.

גורם המעורה בפרשה הסביר לחדשות 2 Online,  כי "ברגע שקופמן התבטא כפי שהתבטא כבר השעינו את הקמפיין. היה ברור שנצטרך להביא פרזנטור מחליף. הבחירה בקומפן הייתה כדי להביא אדם חזק אבל כזה שפועל למען בטיחות בדרכים, אבל לא ייתכן שאדם שמתבטא באמירות כל כך קשות נגד שרה בישראל יישאר פרזנטור. היה ברור לנו שזה לא יקרה".

"לדאבוננו, מר קופמן אינו עיתונאי "שגרתי". למעשה, האחרון אף חרג מתפקידו כפרשן ספורט ומרבה לבקר את ממשלת הליכוד ואת חברי הכנסת של התנועה. בעבר כינה קופמן את חברי הכנסת כ"חולרות", את הכנסת כ"אגם של חרא" ואת יו"ר הליכוד וראש הממשלה כ"חלאה", נכתב בבקשה.

שלשום, בעת שידור ב"רדיו ללא הפסקה" כינה קופמן את שרת התרבות והספורט מירי רגב בכינויי גנאי כגון: "בורה", "נחותה", "כלום", "טיפשה" ו"בהמה" – מה שהוביל להשעייתו מהקמפיין.

בשיחה עם חדשות 2 Online הבוקר, הגיב קופמן. ״אני שומע את זה ממך. אני לא יודע על מה מדובר", אמר קופמן בשיחה עם כתב חדשות 2. "אף אחד לא דיבר איתי".

השר גלעד ארדן תקף בעמוד הטוויטר שלו את הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים: "מי שנזכר בפה הטהור של רון קופמן רק עכשיו ושכר אותו כדי לחנך את נהגי ישראל לתרבות נהיגה צריך לבדוק את עצמו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.