"קוראים לקהילה הבינלאומית להפעיל את כובד משקלה למען שחרורו של אברה״

אחיו של אברה מנגיסטו נשאו דברים באו"ם יחד עם השגריר דני דנון וקראו לאו"ם לפעול לשחרורו המיידי של אברה

שגריר ישראל לאו"ם, דני דנון, נשא היום (ג') דברים באו"ם יחד עם אחיו ואמו של אברה מנגיסטו, אילן גשאו ואגרנש מנגיסטו. השגריר דנון אמר: "חמאס מסרב לספק כל סימן חיים למשפחות הישראליות השרויות בסבל מתמשך".

"אני נמצא כאן היום עם אמו ואחיו של אברה כדי לדרוש תשובות. כל מי שקורא לסיומו של המצב ההומניטרי בעזה מוכרח לקרוא גם לשחרורם של ישראלים המוחזקים באכזריות על ידי החמאס. ישראל לא תשקוט עד שתשיב את כל חייליה ואזרחיה", הוסיף השגריר.

לדבריו, "חמאס מחזיק גם בתושבי רצועת עזה כבני ערובה. במקום לספק להם חינוך וחיי רווחה, הוא משקיע בחפירת מנהרות טרור ובניית טילים ומונע מהם סיכוי לחיים טובים".

אילן גשאו אמר כי"החמאס משחק באכזריות בגורלו של אזרח לוקה בנפשו, שלא עשה רע לאיש, בניגוד גמור למוסר אנושי בסיסי ולכל חוק ואמנה בינלאומיים. אחי חי, הוא חסר ישע והוא זקוק לעזרתכם. הביטו באמי, כמו כל אמא גם לה מגיע לדעת מה קורה עם הבן שלה."

הוא הוסיף: "אנו קוראים לקהילה הבינלאומית להפעיל את כל כובד משקלה כדי לסייע בשחרורו של אברה ולהפעיל לחץ על החמאס ועל ארגוני הסיוע. אנו קוראים לכינוס דיון מיוחד באו"ם ולהחלטה חד משמעית שתבטיח כי ארגוני ההצלה הבינלאומיים יבקרו אצל אברה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.