חבר מועצת העיר מטעם ש"ס: "קורא לדרעי לרוץ לראשות העיר ירושלים"

בשיחה עם "קוקר", קרא חבר העיריה מטעם ש"ס, אשר מישאלי, לחבר הכנסת אריה דרעי לרוץ לראשות העיר: "יש לו סיכוי מצוין להיבחר"

הבחירות המוניציפליות כבר בפתח והעסקונה החרדית נכנסת לכוננות שיא. אחד מהמרוצים המרתקים הוא, כמו תמיד, עיריית ירושלים. בימים האחרונים, השמועות על חזרתו של אורי לופוליאנסקי למירוץ על ראשות העיר, תפסו תאוצה. בשיחה שערכנו עם חבר העיריה מטעם ש"ס, אשר מישאלי, אמר מישאלי כי במידה וש"ס תקבל את מה שמגיע לה בצדק, תשקול התנועה לתמוך במועמדותו של לופוליאנסקי.

לדברי מישאלי "אנחנו מאוד מכבדים ומעריכים את לופוליאנסקי על כל מה שהוא עשה למען העיר ירושלים. במידה ואנחנו נקבל את מה שמגיע בצדק לש"ס אנחנו נשקול לתמוך בלופוליאנסקי, אך זה עדיין מוקדם מדי לדעת איך הדברים יתפתחו".

בהתייחסו לדיבורים על כך שחבר הכנסת מש"ס, אריה דרעי, נמלך בדעתו ואין בכוונתו לרוץ לראשות העיר, אמר מישאלי כי "אנחנו מאוד נשמח אם דרעי יתמודד. אני חושב שיש לו סיכוי מצוין להיבחר לראשות העיריה. כמובן שאנחנו בש"ס נרוויח מזה".

מישאלי קרא לדרעי לרוץ לראשות העיר: "אני קורא מפה לאריה דרעי לרוץ לראשות העיריה. אם הוא לא יתמודד ירושלים תפסיד. אני מקווה שהוא יחליט בסופו של דבר לרוץ לראשות העיר".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לא רוצים את גיבור קללת דרעי. ש״ס לא מתאימה לניהול פרבר, אז ראש עיר? אולי אלי ישי? כאן לא סידור עבודה. קודם כל מישהו מוסרי שלא חטא ולא נכשל. איפה זה ואיפה ש״ס?

    יוסייוסי |
    הגב