קורע לב: הורי גינזבורג מדברים על הטרגדיה

שבוע לאחר הטרגדיה הקשה בבית עילית בה נספו 2 ילדי משפחת גינזבורג, הוריהם מדברים על הקושי לספר לשלוש הבנות הגדולות שהצליחו להימלט מהאש, וגם על ההתמודדות עם הטרגדיה הבלתי נתפסת. צפו

"חששתי, ניסיתי לברר מה עם הילדים שלי", כך מספרים דבורי ורובי גינזברג, הוריהם של צבי ואפרת, שנספו בשרפה בביתם בביתר עילית. בראיון לעופר חדד בערוץ החדשות הם שחזרו את רגעי האימה ופנו לציבור בקבלת תמיכה. "הם עלו לשמים כמו צדיקים גמורים – ילדי חמד. צבי הגיע אלינו אחרי 4 בנות, כל כך רצינו אותו", סיפרו ההורים האבלים דבורי ורובי. "אפרת הייתה לה מתיקות שאי אפשר לתאר".

אביהם שהחל לקבל שיחות בעת שהיה בבבר מצווה שיחזר: "כולם אמרו לי 'שלוש בסדר'. אמרתי 'ברוך השם שלוש בסדר, אני מודה לקדוש ברוך הוא, אבל הוא נתן לי עוד שניים – איפה הם?".
"נכנסתי לאמבולנס וראיתי שלוש בנות עם אף שחור. חשבתי לעצמי שהמילים הראשונות שאני אגיד להן הן ייזכרו לכל החיים, אם אני אכנס להיסטריה הן ייכנסו אחרי להיסטריה", נזכרת רובי.

"אני לא מאחלת לאף אמא להיות במקום הנורא הזה", היא מספרת בכאב. הבנות בכלל לא הבינו מה קרה". האם המשיכה וסיפרה על הכוח לנוע קדימה ולנסות לאסוף את השברים: "אני לא שואל כלום. תודה שהשארת לי שלוש בנות ושיש לי בשביל מה להמשיך לחיות". לסיום הם קוראים לציבור: "אנחנו רואים פה גם אנשים שלא נראים כמונו. טוב הלב שלהם זה דבר שאי אפשר לתאר. עם ישראל צריך לחבק אחד את השני ולאהוב אחד את השני".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.