קורע לב: הילד אייל קראוס שנדרס למוות מספר על פרשת השבוע (וידאו)

למעלה מאלף בני אדם ליוו אמש את הילד אייל קראוס ז"ל, שנדרס למוות סמוך לבית ספרו, בדרכו האחרונה. "איך נפרדים מילד?! הגעגוע שורף אותי מבפנים", ספדה האם מיכל. צפו בסרטון שבו הילד מספר על פרשת השבוע

האם השכולה מיכל אמרה: "מלאך קטן שלי כמה אני רוצה לחבק ולהרגיש אותך… ילד עדין ורגיש שלי… תודה שלימדת אותי להיות רגישה יותר ולפתח את הסובלנות שלי… כמה חשוב היה לך להיות ילד טוב ושרק לא יכעסו עליך… ה' – תן לנו כוח לעמוד בניסיון הזה כי היום אנחנו רואים רק חושך".

האבא נפתלי בכה בכאב: "אייל שלי – הלכת מאיתנו פתאום. ילד מתוק עם עיניים כחולות. ילד שרק רצה להיות טוב ולעשות טוב…. מיום שישי העולם שלנו נהפך, אתמול בלילה עברתי ממיטה למיטה וספרתי ילד אחד ועוד ילד, 1, 2, 3, 4, 5. נשארו רק 5 ילדים… אייל שלי הלכת מאיתנו מהר ואנחנו פשוט מתגעגעים… שה' ייתן לנו כח… אייל תראה כמה באו להיפרד ממך. תראה כמה אוהבים אותך וזה כל כך מגיע לך".

התאונה הקשה התרחשה בשעות הצהריים המוקדמות של יום שישי, בשעה שאייל היה בדרכו חזרה מבית הספר היסודי שבו למד. סמוך למעבר החצייה פגעה בו מכונית פרטית, ולפרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה לא נותר אלא לקבוע את מותו.


(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.