קורע לב: "כל החסכונות שלי ירדו לטימיון"

יהודה אלון, אזרח בן 60 ששילם ל'אור סיטי נדל"ן' סכום עתק והפסיד אותו, מדבר בגילוי לב על התחושות הקשות{פרשת ענבל אור}

האנשים הפשוטים שמאחרוי הקריסה הגדולה: יהודה אלון, אזרח בן 60 ששילם ל'אור סיטי נדל"ן' סכום עתק והפסיד אותו, מדבר בגילוי לב על התחושות הקשות.

"אני אדם זקן, בן 60. רציתי לגור בבית עם מעלית. אני בטוח שבוצעה שם מעילה ותרמית. רק אלוהים יודע אם אני אקבל את הכסף שלי בחזרה", אומר אלון בראיון ל'וואלה!'.

אלון מספר כיצד נפל לתרמית: "רציתי לקנות דירה ברחוב 'אלוף הניצחון' ברמת גן. ב-14 בינואר הגעתי ל'אור סיטי נדל"ן' וישבתי עם סוכן בשם ראובן. הוא אמר לי להפקיד צ'ק מקדמה על סך מאה אלף שקל ואף הציע – 'אני אבוא איתך עם מונית ואקח את הכסף'. נבהלתי וביקשתי להתייעץ עם אשתי או עורך דין אך הוא אמר שלא נשארו דירות והייתי בלחץ גדול. אך הוא השיב: 'אל תדאג, אני אטפל בך ותקבל את הכסף חזרה במקרה שצריך'".

בוידאו: רוכשים מדברים על השבר הגדול

אחרי יומיים חזרתי למשרדי החברה ומצאתי אותם ריקים. אין אפילו שלט בכניסה…בהמשך הגשץי תלונה במשטרה. אני יודע שהם ידעו שהחברה פושטת רגל, ובכל זאת אמרו לי שיש להם הרבה לקוחות וצריך להזרים להם כספים".

באשר לענבל אור עצמה אומר אלון כי הוא אינו מרחם עליה. לטענתו, "היא זו שטענה שיש לה 190 מיליון שקלים ושהיא תחזיר לכל לקוחותיה את הכסף. היא תעבור את החג עם המשפחה שלה, כמו כולם. אני צריך להעביר את החג בעבודה יום ולילה כמו חמור כי כל הפיצויים שלי, כל החסכונות שלי ירדו לטמיון. לקחתי הלוואה מקופת התגמולים שלי ואני עדיין משלם עליה ריבית. זה כסף שחסכתי ולקחתי הלוואה בריבית של 4,000 שקל מדי חודש. מי יחזיר לי אותו?".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.