קורץ למסורתיים: גנץ הגיע אל הכותל המערבי

הרמטכ"ל לשעבר ויו"ר מפלגת כחול לבן, בני גנץ, הגיע הערב (חמישי) לביקור בכותל המערבי. אל גנץ התלוו מאבטחים בעקבות האיומים על חייו

הרמטכ"ל לשעבר ויו"ר מפלגת כחול לבן, בני גנץ, הגיע הערב (חמישי) לביקור בכותל המערבי. במהלך הביקור, הוצגו בפעם הראשונה, מאבטחים שהוצמדו לגנץ מטעם המפלגה בעקבות האיומים עליו ברשתות החברתיות. גנץ יופיע הערב בבנייני האומה בירושלים. גנץ מסר במקום הקדוש הצהרה פוליטית.

על הפתק שגנץ הטמין בתוך קיר הכותל המערבי נכתב: "שיבוא שלום עלינו ונדאג לשלום בתוכנו".

 

גנץ כתב לאחר מכן בדף הטויטר שלו, "כששחררו את הכותל, הייתי בסך הכל בן 8. הצנחנים שלחמו באו לפה, לא מצד ימין או שמאל – אלא בשם ובשביל עם ישראל. גם בימים של סערות פוליטיות, יש מקומות שהם הרבה יותר משמעותיים מכל הוויכוח שלנו. אנחנו מאחלים לעם ישראל שנוכל לעבור בשלום את התקופה הקרובה, מחוברים אחד לשני ואחד בשביל השני".

בסביבתו של גנץ הזהירו מפני "ההסתה החמורה" שמופיעה ברשתות החברתיות השונות נגדו. האמירות הקשות הולכות ומתגברות ואף נרשמו איחולי מוות

מהליכוד נמסר בתגובה לפרסום על האיומים: "כשגנץ מאשים את ראש הממשלה נתניהו בהאשמה הזויה שהוא שולח רוצחים לרצוח אותו וקורא לו בוגד במדינה – זו ההסתה האמיתית היחידה שמעלה שאלות על כשירותם של שני המועמדים לראשות הממשלה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.