קו המונדיאל: בחורי ישיבה השיקו קו נייעס שימנע ביטול תורה

מספר בני ישיבות השיקו קו ווטסאפ במיוחד עבור בני ישיבות שמעדכן און ליין את בני הישיבות שלא רוצים לצפות במשחקים בתוצאות משחקי המונדיאל

הרוב המוחלט של בחורי הישיבות שקועים והוגים בלימוד התורה הקדושה, אך תרבות הפנאי הפכה לחלק מהתרבות החרדית, ובכלל, עם הפתיחות שחלה בציבור החרדי שנפתח למושגים חדשים, כמו אינטרנט ושאר מרעין בישין, הכדורגל עוד נחשב למקרה קל, שיכול אפילו להועיל במקרים מסוימים.

בחורי ישיבות רבים מביעים התעניינות בתחרות הכדורגל העולמית, אך חלקם או רובם מתקשים להשיל מכבודם ולצפות במשחקי המונדיאל. בשל כך, השיקו מספר בני ישיבות קו ווטסאפ במיוחד עבור בני ישיבות שמעדכן און ליין את בני הישיבות שלא רוצים לצפות במשחקים בתוצאות משחקי המונדיאל.

הקו הפך לפופולרי בעולם הישיבות, ורבים מבני הישיבות נעזרים באמצעות הקו שאותו מעדכנים בחורי ישיבה שמן הסתם גורפים לא מעט דבידנדים לחשבון הבנק שלהם. "במקום ללכת לצפות במשחקים אני מקבל צינתוק על כל גול," מתאר לנו בחור ישיבה הלומד במרכז הארץ. "זה חוסך לנו המון ביטול תורה" הוא טוען , אבל מודה כי במשחקים היותר מכריעים הוא ייאלץ לעזוב את "הבית מדרש" – וללכת לראות את המשחקים מעל גבי מסך פלאזמה.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. לגייס אותם בכפייה

    ויפה שעה אחת קודם. אם אפשר על הדרך לסגןר את ה"ישיבות" ה"קדושות" שלהם לצמיתות אפילו יותר טוב.

    שיצי |
    הגב